Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány éves korban kell reálisan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves korban kell reálisan elengedni hogy az ember megtalálja a társát akivel utána később családot alapíthat? 37 éves férfi vagyok. Hány évem van még hátra, reálisan? Vagy ez a hajó már elúszott?

Figyelt kérdés

jan. 12. 05:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/74 anonim ***** válasza:
71%
ja, hogy incel vagy! az mindent megmagyaráz
jan. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/74 anonim ***** válasza:
85%
Persze, hogy incel, jó reggelt utolsó! :)))
jan. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/74 anonim ***** válasza:
85%

A kérdésedet szépen tetted fel, kulturáltan. Segítettem is volna, de aztán végigolvastam, amit a komment szekcióban írtál, és azt kell mondjam, hogy neked tényleg esélytelen, ezen kívül előkerült az a bizonyos "incel" szócska is, plusz vállalhatatlan, amiket írtál, az belülről jövő gyűlölet meg frusztráltság, amit te a nők felé sugárzol SENKINEK nem szimpi.

Neked már tényleg lefőtt a kávé...

jan. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/74 anonim ***** válasza:
42- még mindig naiv vagyok :D
jan. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/74 anonim ***** válasza:
81%
Pedig az, amiket összeírt arra utal. Gyűlöli, lenézi a nőket.
jan. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/74 A kérdező kommentje:

43 és 45 nem kéne projektálni senki nem gyűlöli a nőket. A nőkben sokkal több ellenérzés van a férfiak felé, ezt tanúsíthatom voltam társkereső rendezvényeken, kb. mint a patkányokra úgy néztek ránk.

Ettől függetlenül nyilván azért mert itt 15-20 ember leírja hogy lefőtt a kávé, én majd eldöntöm hogy így látom-e. Olyan 50%-on van az biztos, és tudom hogy 30 éves korom körül lett volna idális megismerkedni valakivel ( nem sikerült ), hogy 35 körüli életkoromra családom legyen. Ez elmúlt, ez a múlté, most a 40 van becélozva de nyilván záródik az ajtó.


A nőknek ugyanúgy viszont és talán még találhatok egy olyan nőt akit nem zavar hogy közelebb vagyok a 40-hez mint a 35-höz és ad esélyt. Ha nem találok ilyet akkor elfogadom és magamra koncentrálok életem végéig, illetve Isten felé fordulok mert Ő nem hagy el.

jan. 12. 09:40
 47/74 anonim ***** válasza:
59%

46



Nem tudod mit jelent a projektálni kifejezés.... AMI egyébként pont RÁD jellemző. Csak hülye vagy, és nem veszed észre, arany drága barátocskám.

jan. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/74 anonim ***** válasza:
76%
XD
jan. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/74 anonim ***** válasza:
75%
46- most szépen, pontosan kifejtetted, hogy tök fölösleges volt kiírni a kérdésedet. Egyetértek.
jan. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/74 anonim ***** válasza:
88%

"talán még találhatok egy olyan nőt akit nem zavar hogy közelebb vagyok a 40-hez mint a 35-höz és ad esélyt"


Az fogja zavarni, hogy nálad apaság = sperma.

jan. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!