Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan maradhat az ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan maradhat az ember barátzónába, ha megtalálja az ikerlelkét/lelki társát?

Figyelt kérdés

lehet valaki úgy a lelki társad, ikerlelked, hogy nem szerettek egymásba férfiként és nőként?


én ilyen helyzetben vagyok, de nem tudom nem szerelemmel szeretni a pasit.


nem tudok megmaradni sima barátnak, pont azért szerettem bele, mert lelkileg ennyire rezonálunk, mikor megismertem, nem akartam elhinni, hogy ilyen tényleg létezik, hogy egy pasiban ennyire megtaláljam a másik felem.


nem szerethetem szerelemmel, mert foglalt, és ettől be tudnék kattanni.


elengedni sem tudom igazán, túllépni rajta, hiszen olyan, mintha kitépnének egy darabot a lelkemből, ő tényleg lelkem jobbik fele, úgy érzem, vele lennék egész, teljes.



2017. márc. 30. 21:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a pasinak a barátnője a lelki társa, te egy sima barát vagy neki. El fog múlni, ha folyamatosan azt érzed, hogy nem kölcsönös ez a dolog.
2017. márc. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

ő mondta, h. a barátnője nem a lelki társa, kifejezetten magányos lelkileg mellette.

azért kerültem én a képbe, és alakult ki köztünk ez a lelki kötelék, mert ez a csajától nem kapta meg.

2017. márc. 30. 21:49
 3/10 anonim ***** válasza:
55%

szerintem meg túlságosan bele akarsz magyarázni spirituális tartalmat abba, hogy simán belezúgtál egy tök átlag pasiba, aki foglalt.

Ezzel is próbálsz létjogosultságot szerezni annak, hogy nem állsz le, hanem ütnöd kell a vasat, mert ugyebár ti egymásnak lettetek teremtve.

Hát az a rossz hírem van, hogy ez az egész csak a te fejedben létezik.

2017. márc. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

biztosan nem, mert ő is azt mondta, h. így látja a dolgot.

a párja közben terhes lett, ezért sem fejlődhetett tovább a kapcsolatunk.

2017. márc. 30. 22:50
 5/10 anonim ***** válasza:
Amíg egyedülálló az ember, akkor simán lehet ilyen "lelkitársa" az ellenkező nemből, ez szokott sima barátsággá szelídülni akkor, ha valamelyikőtöknek kapcsolata lesz.
2017. márc. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Oké, akkor válaszolok a kérdésre.

Úgy maradhat az ember barát zónában, még ha meg is találta az élete egyetlen csodálatos ikerlelkét, aki foglalt, hogy növeszt egy gerincet magának, lejegeli a nemi szerveit és megbeszéli önmagával, hogy nem fog foglalt apukákkal kavarni és kapcsolatokat tönkre tenni.

Ezt követően keres magának egy nem foglalt férfit és vele párkapcsolatot kezd. Az ikerlelkét meg maximum barátként tartja maga mellett és SOHA nem szexel vele ha épp összeveszik a párjával.

2017. márc. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

esetünkben a pasi kezdeményezett, nem én, ki akart szállni a kapcsolatból, ha nem jön az amúgy nem tervezett gyerek, meg is tette volna.

én voltam az, aki azt mondta, maradjon a párjával, és én léptem ki.

szóval mielőtt ítélkezel, gondolkozz is, és várd meg a válaszomat.

semmibe nem köptem bele, köztünk nem volt szex.

2017. márc. 30. 23:01
 8/10 anonim ***** válasza:

Úgy tudod legkönnyebben túltenni magag a dolgon, hogy felidézed magadban azt, hogy a testvérek nem szexelnek, így az ikrek sem.

30/f

2017. ápr. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Attol mert terhes lett még nem azt jelenti hogy nem lehettek együtt egyik nem zàrja ki a màsikat!Okés legyen ott amikor a szül de egy gyerekre sem lehet házassàgot tervezni !Téged szeret nem őt attol nevelheti a gyerekét van láthatàsi joga de ha téged szeret nem a gyereke anyjàt akkor semmi garancia hogy együtt is maradnak!
2017. ápr. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha meg a gyerek az akadàlya hogy együtt legyetek mint egy pàr akkor szimplàn gyàva nem mer lépni és ha most nem tud kilépni még az elején az később sem fog !Én meg vàrtam volna hogy először ő mit lép és aztân döntök hogy együtt vagy külön!Ezzel csak felmentetted az alól hogy döntsön!
2017. ápr. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!