Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehetséges, hogy a srác nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy a srác nem kezdett el 2 hónap non-stop beszélgetés után kötődni hozzám?

Figyelt kérdés
2 hónapja minden nap beszélgetek egy fiúval, heti 3-4x látjuk egymást, azonban még az elején kijelentette, hogy nem akar komoly kapcsolatot. Olyan 1 hónap után elkezdett olyan dolgokat mondani, amik miatt én többet gondoltam a dologba, de csak félreértettem állítása szerint, azt mondta “ő nem gondolta át mit mondd”. Hát, azóta, hogy elmondtam neki, hogy én szintet lépnék a kapcsolatunkban el kezdett tőlem távolodni. Lehetséges, hogy 2 hónap kapcsolat után, miközben velem beszél, találkozik jelenleg a legtöbbet tényleg ilyen könnyen elengedné ezt a dolgot?

jan. 14. 09:55
 1/10 A kérdező kommentje:
Annyira fura nekem, hogy ha tényleg lelkileg semmi vonzalmat nem érez irántam, hogy képes velem naponta órákat beszélni két hónapon át
jan. 14. 09:56
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

Miért ne beszélgetne veled hogyha unatkozik, jófejnek tart? Nem minden pasi akar minden nőtől szexet/kapcsolatot.

2 hónapja írkáltok, de nem hívott el randizni.

Az, hogy taliztok még nem jelenti azt, hogy többet szeretne tőled. Meg is mondta, hogy komoly kapcsolatot nem akar. Most ez vonatkozhat rád is és más lányokra is.


A másik lehetőség, hogy csak szexet akarna tőled és korrektül meg is mondta. De te kötöd az ebet a karóhoz, hogy legyetek egy pár miközben nem akarja, hogy a párja légy!



Mit nem lehet azon felfogni hogy ismerőst lát benned, vagy csak a nemiszerved?

jan. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Na ezért nincs férfi-nő baratság. Hiába közli a másik, hogy nem akar semmit..
jan. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Hülyít, mert jólesik neki. És ha megfogadsz egy tanácsot, az ilyennel ne feküdj le, mert azzal sem fogod magad mellé láncolni.
jan. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
jaj ne kerülgessük az elefántot a szobába, a személyiséged tetszik neki de a külsőd nem. nem jön be mindenki mindenkinek. legyetek jó barátok ürülj neki hogy sikerült találni egy barátot és lépj tovább.
jan. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Min csodaálkozol, ha már az elején közölte, hogy nem akar komolyat?


Ha neked komoly kell, miért nem kerestél mást?


Úgy látszik, a nagy kavarásban, amikor arra számítottál, hogy majd úgyis magadba zúgatod, két szék közül a padlóra esel.

jan. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem az ugrott be elsőre, hogy van valakije.

Emberek vagyunk, érezhetünk vonzalmat mások iránt akkor is, ha kapcsolatban vagyunk, de ilyen esetben érdemes megszakítani a kapcsolatot.

Létezik fiú-lán, barátság, a tietek nem ilyen, nem is lehet ezek alapján.

jan. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vagy azt hiszi munkanélküli mamahoteles csaj vagy, aki egy férfira vadászik aki majd ingyen eltartja.
jan. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fiúknál van ilyen igen. A lányok hamarabb kezdenek el kötődni. Ő ha szexelnétek is mindennap egy évig akkor se kötődne.
jan. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Senior Séf ***** válasza:

"hogy képes velem naponta órákat beszélni két hónapon át"

Arany drága bogaram! Ha tudnád, mi mindenre vagyunk képesek kamaszkorban egy punciért...!

jan. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!