Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 'Alakul' párkapcsolatom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

'Alakul' párkapcsolatom egy hölggyel. Ő azt természetesnek tekinti/elvárja, hogy minden nap én írjak először. Jól van ez így?

Figyelt kérdés

A múltkor egyik nap nem írtam addig amíg ő aludni nem ment...

Így aztán elment aludni....

Másnap úgy reagálta le hogy nem jelentkeztem így ő elment aludni.

Arra már nem emlékszem hogy miért nem beszéltem meg vele ezt a dolgot... Igazság szerint már nem emlékszem hogy utána ezt szóba hoztam volna ..


jan. 18. 16:06
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
77%

Nem normális. Uralkodni akar feletted és ő akarja a kapcsolat szabályait megalkotni.

Én kerek-perec megírnám neki, hogy úgy érzem nem vagyok fontos neki, mert csak akkor ír, ha előbb én írok neki. Akkor pedig kár is folytatni.

jan. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
75%
Én rosszul vagyok az ilyen játszmázós, dedós viselkedéstől, instant kiábrándulás. Ezek után nem érdekelne, de te tudod.. Arra viszont készülj fel, hogy ez a bazi nagy jellemhibája nem csak ismerkedéskor lesz ám jelen.
jan. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
68%
Veszélyes a csaj
jan. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:

Lehet te előbb kelsz fel mint ő?

Ezen senkinek nem fordult meg a fejében?

😑

Nem költői keres volt ....

jan. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
Számon is kér, hogy miért nem írsz, vagy mi a probléma? Kicsit zavaros nekem a leírásod.
jan. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:

Állíts be, egy "Jó reggelt, Picikém!" üzenetet, automata küldésre!

De olyan 05:30-ra!!! >:)

jan. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
Ez a messengerezés általában és mindig (legalábbis munkanapokon) az esti időszakban a szokott lenni. Az nem tud tényezőként szerepelni hogy melyikünk kel fel korábban.
jan. 18. 16:38
 8/43 A kérdező kommentje:
Semmiképpen nem reggeli program...
jan. 18. 16:39
 9/43 A kérdező kommentje:

Szerintem nem jár messze az igazságtól aki azt írta hogy a csaj uralkodni akar rajtam

Már én is megfigyeltem hogy nagyon ő akarja meghatározni a szabályokat... Nyilvánvalóan nem is feltűnően hanem így szép sunyiban

jan. 18. 16:40
 10/43 anonim ***** válasza:

Ahaaaaa

Várj holnap amíg ő ír...addig ne!!!!

jan. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!