Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 'Alakul' párkapcsolatom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

'Alakul' párkapcsolatom egy hölggyel. Ő azt természetesnek tekinti/elvárja, hogy minden nap én írjak először. Jól van ez így?

Figyelt kérdés

A múltkor egyik nap nem írtam addig amíg ő aludni nem ment...

Így aztán elment aludni....

Másnap úgy reagálta le hogy nem jelentkeztem így ő elment aludni.

Arra már nem emlékszem hogy miért nem beszéltem meg vele ezt a dolgot... Igazság szerint már nem emlékszem hogy utána ezt szóba hoztam volna ..


jan. 18. 16:06
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
100%

Mind a két oldalon gyerekes ilyeneken aggódni.

Ha valaki hiányzik, írok neki.

Ha ő sosem keres, egy idő múlva megunom és nem írok. Ilyen egyszerű.

N

jan. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:
Ez a kapcsolat még csak most alakul. Egyszer már találkoztunk is. Szerintem raffinált...mert olyan szende szundinak tetteti magát, közben pedig (a háttérben) nagyon karakteresen ő akarja meghatározni a szabályokat. Egyébként, nekem az nem kedvező, hogy mindig én írjak először....nem is volt még ilyen levelező partnerem (társkeresés)...aki elvárta volna, vagy megvárta volna. Nem emlészem ilyenre, pedig (sajna) sok levelet írtam már (sok nőnek). Egyébként, közben eszembe jutott, hogy szóvá tettem neki valahogy így : (azután, hogy volt az a 'lefekvése'...hogy mi abban a ráció, hogy én írjak először. Valami ilyen választ adott, hogy: ebben nincs ráció, ez olyan női...(így fejezte be, ahogy én az imént leírtam: női...) Ez még eléggé az elején volt...valamiért nem akartam rá reagálni, pedig ezt tisztáznom kellett volna még akkor...(csak finomkodásból hagytam).
jan. 18. 18:09
 23/43 A kérdező kommentje:

Azért hoztam ide ezt a kérdést, mert kíváncsi voltam, van-e így ez másoknál...

Sajnos, nem ez a legnagyobb bajom vele....egyidejűleg el is küldtem neki....

Azért is voltam vele ilyen 'nyámnyula'...mert hosszan betegeskedett...mostanra kezdett feljavulni...

Csodálkoznék, ha azokra, amiket ma írtam neki, nem úgy reagálna, hogy: na, jól van, akkor hagyjuk az egészet (úgymint párkapcsolat)

jan. 18. 18:14
 24/43 anonim ***** válasza:
100%
Azon mondjuk én is csodálkoznék.
jan. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
Elegge szaraz konzervativ beszelgetesek lehetnek ezek.. mint ha ket tanar beszelgetne full unalmas jellentektelen dolgokrol..
jan. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:

Tiszta stressz az egész. Ő nem alszik, amíg te nem írsz, vagy legalábbis sokáig vár, te pedig szintén nem lehetsz nyugodt, amíg nem írsz.

Sok a feladat, kevés az öröm.

Nem tudtok telefonon vagy videón beszélgetni, vagy esetleg találkozni?

jan. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 A kérdező kommentje:

25- azt nehéz lenne így látatlanban valósághűen megítélni, hogy mennyire száraz...és jelentéktelen...

26- Nem marad ébren miattam..Egyszer volt olyan, hogy előbb lefeküdt, mint írtam volna.

Javasoltam én a telefonon beszélgetést...aszonta: nem szeret telefonálni, a munkahelyén a szükséges ügyeket telefonon intézi, azon túl nem szeret tel.

Ritka nő...eddig éppen az ellenkezője volt a jellemző a tapasztalatomban.

Már azt gondoltam, hogy iszik...és fél, hogy észrevenném a beszédén. Azt (a gondolatot) még így sem adtam föl, hogy (esetleg) iszik...mert az még az írásban is ad jeleket....(értetlenkedés, agresszivitás...)

Stresszes a munkája, lefárasztja

jan. 18. 19:44
 28/43 A kérdező kommentje:
Az, hogy a társkeresőn azt jelölte be, hogy csak ünnepnapokon iszik...az csak 1 dolog....nem biztos, hogy igaz is. Nyilvánvalóan igyakszik azt a látszatot kelteni...még a gyanút is eloszlatni (azért nem a 'ritkán'...vagy 'alkalomszerűen' opciót választotta...
jan. 18. 19:50
 29/43 anonim ***** válasza:
Nem akartok esetleg találkozni?
jan. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
78%

Még nem is volt személyes találkozás?

Akkor kissé erős azt mondani, hogy alakul egy párkapcsolatod. Az első randi előtt ez csak lepkefing, semmiség. Ha akarsz tőle valamit, hívd el randira. Ha nem jön el, akkor le van húzva és öblítve.

jan. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!