Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ilyen nem helyes, férfiatla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen nem helyes, férfiatlan, nulla szexuális kisugárzással rendelkező férfiaknak hogy lehet barátnőjük?

Figyelt kérdés
Ismerek pár ilyen férfit és mikor megtudtam hogy barátnőjük van sőt nem is olyan ronda kövér nők hanem tök átlagosak, akkor teljesen meglepődtem hogy egyáltalán nem gazdag férfiaknak, én egy átlagos férfiként már 6 éve szenvedek és senki, elhajtanak, nem érzik a kémiát, nincs vonzalom frenzónába tesznek pedig szerintem jobb vagyok azoknál a férfiaknál....
jan. 20. 10:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%
Ezek szerint nekik mégiscsak van olyan kisugárzásuk ami pont neked nincs.
jan. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
85%

Csak magad gondolod átlagosnak, valószínűleg az alatt vagy. Gondolom a karcsúbb férfiakra mondod, hogy férfiatlanok, nincs "szexuális kisugárzásuk", te meg vagy 120-150 kiló vagy.

Rejtény megfejtve.

jan. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
89%

Itt jön ki, hogy az egyén szubjektív megítélése nem azonos, minden ember szemszögéből. Ettől szubjektív. Te így látod őket és magadat, mások meg másképp.

Minden bizonnyal a barátnőik egész másképp látja ezeket a férfiakat.

jan. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
78%

Tele vagy itéletekkel más iránt, és azt nézed, hogy a szomszéd zöldje sokkal zöldebb és nekem miért nem terem babért, hát ezért, mert másokhoz hasonlitod magad tán?

miért csak a gazdag férfiaknak lehetnek normális barátnőik? nem értelek, szenvedsz és aki szenved nem vonzó egyetlen nő számára sem és forditva, milyen kisugárzásod lehet, ha kinlódva szenvedve hüppögve a másikra mutogatva nézel és neki miért van nekem miért nincs, egyáltalán miért csodálkozol, hogy nincs irányodban kémia és egyéb, mert tele vagy itéletekkel és irigységgel és szenvedéssel, ezek nem vonzóak és forditva sem..

jan. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
89%
Öröm lehet az élet azzal aki mások ócsárlásával foglalatoskodik.
jan. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
0%
Megszerezték a barátnőt a gimnáziumban 2016 -ban, amikor még nem volt ekkora a verseny a piacon. Ha most elvesztenék a nőt, incelek lennének utána.
jan. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
89%
Lehet hogy neked van nulla kisugárzásod és nem nekik.
jan. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Igen, ez a pólóm is cicaszőrös ***** válasza:
Hol kell nézni? Bux index? 😅
jan. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Igen, ez a pólóm is cicaszőrös ***** válasza:
(hatosnak ment)
jan. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Akiket te ferfiatlannak tartasz a tini testalkatos 65 kg-os férfiak amik menők. Te meg dagadt vagy tuti és ez miatt nem találsz nőt.
jan. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!