Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ilyen nem helyes, férfiatla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen nem helyes, férfiatlan, nulla szexuális kisugárzással rendelkező férfiaknak hogy lehet barátnőjük?

Figyelt kérdés
Ismerek pár ilyen férfit és mikor megtudtam hogy barátnőjük van sőt nem is olyan ronda kövér nők hanem tök átlagosak, akkor teljesen meglepődtem hogy egyáltalán nem gazdag férfiaknak, én egy átlagos férfiként már 6 éve szenvedek és senki, elhajtanak, nem érzik a kémiát, nincs vonzalom frenzónába tesznek pedig szerintem jobb vagyok azoknál a férfiaknál....
jan. 20. 10:49
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Ha kis 🐖 vagy akkor nem fogsz nőt találni. Én is a 🐖 csapatban játszom szólva ha ez a hejzet üdv a klubban 😉!
jan. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Valószínű rámenősebbek, többet próbálkoznak.
jan. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
6os kicsit sok WheatWaffles videót nézett
jan. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 apasaky2 ***** válasza:
Mert látják,hogy rágörcsölsz,hogy legyen kapcsolatod.Lazán,vidáman...én nem vagyok kicsi (115kg) nincs okom panaszra..pedig pénzem sincs :)
jan. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Vót már sokszor ez a kérdés. Nem kell féltékenykedni...
jan. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
13: Neem. FACEandLMS -t néztem, ahova a kis wheatley még astropilot néven jött fel tanulni, mielőtt saját csatornája lett volna.
jan. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
FaceandLMS az nem megszűnt már?
jan. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Na az ő kommentjeiben aztán volt minden, annál kb csak a DBDRnel vannak razosabb emberek.
jan. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
17: De én még akkor néztem, amikor ment.
jan. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
FaceandLMS az igazi. Wheat waffles el akar adni valamit, ezért tolja. Face elfogadta a támogatást, de soha nem adott el semmit.
jan. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!