Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minden adott szituációban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden adott szituációban szorongást érzek ,ez normális?

Figyelt kérdés
Nemrég véget ért egy igen hosszu kapcsolatom , melyet igazábol már annyira nem is bánok mivel nem működtek jól a dolgok, sokszor mar kellemetlen volt, azonban képbe került egy fiatal hölgy akiért eléggé odáig meg vissza vagyok annyira szépnek találom. Nos a lányt még komolyabban nem ismerem , azaz köszönőszinten megragadt a dolog, nagyon szimpatikus kedves viselkedése van. Arra gondoltam hogy szeretném jobban is megismerni , esetleg meghivni egy kávéra vagy hasonló, de mikor ugy közel vagyok hozzá vagy lehetőségem lenne beszélni vele akkor elkap egy szorongás ami afelől jön hogy tartok attol hogy hülyét csinálok magambol vagy nem volnék ugysem elég jó neki. Lehet tulságosan csodálom? Igazábol magammal ugy jóban vagyok, többé kevésbé meg vagyok elégedve a külsőmmel, oda figyelek magamra azaz nem hinném hogy az a tudat h pl elhanyagoltnak erzem magam tenné tönkre az önbizalmam. Talán az egy kicsit feszülté tesz hogyha felsülök akkor viszont ugyanugy lennénk egy légtérbe (legalább heti 3-4 nap) és nem szeretném hogy ez kellemetlen legyen. Nem is értem magam mivel volt hogy felhivták rá a figyelmem hogy mintha érdekelném a lányt pl rákérdezett a nevemre egyik közös ismerősünktől, többször észrevettem hogy figyel ,figyeli mit csinálok , vagy keres a szemével hogyha nem a megszokott helyeken vagyok, vagy összeakad a tekintetünk pár másodpercre ami mosolygásba torkollik részéröl. Van esetleg valami konkrétum amiről tudhatom hogy kölcsönös az érdeklődés vagy hogy egyáltalán nyitott lenne e rám? Igazábol mindig megbánom hogy nem beszélgettem vele, de akkor momentán ugy nagyon ráfeszülök, aztán meg szarul érzem magam miatta hogy elszalasztottam megint pedig nagyon vágyom rá hogy megismerhessem.

jan. 24. 02:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mégsem vagy talán annyira stabil onbizalombol, miért gyártod a kifogásokat?

Addig amíg szorongást nem tudsz stabil lenni és ismerkedni ezt kell oldani magadban.

jan. 24. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kell neki egyből "udvarolni", kezdésnek inkább haverkodj vele, aztán majd alakul. Még az is lehet, hogy ha megismered nem is lesz már annyira szimpi, szóval több szempontból is csak nyerhetsz.
jan. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Takarodj ki a komfort zónádból!
jan. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem normális a szorongás, stressz egy egy ilyen helyzetben ahol önmagadért és a boldogságodért kellene tenned. Ebben állhat az is, hogy gyermeki korodban értek egyéb helyzetek, és ebből kifolyólag amig nem rakod ezeket rendbe, addig fog feljönni és kinozni. Vannak korlátozó hiedelmek amikkel dolgunk van, neked is úgy látszik itt komolyan próbára tesz.. Az előző kapcsolatból jövő helyzeteket sem ártana rendbe tenni, hogy egy hosszú kapcsolat miért ért véget és milyen lezáratlan és megoldatlan dolgaid vannak. Ajánlom figyelmedbe az önismeretbe való mélyebb belehelyezkedést, és nem mindjárt beletenni magadat egy komfort zónán kívüli helyzetbe ami már igy is komoly stressz elé állit. Ezen kell dolgozni, és nem várni, hogy a másik lép helyetted, mert igy átléped a megoldandó feladatot, és elvégzik helyetted a házit ha érted…bocs csak segitek rálátni, hogy mit nem látsz meg, de egy külső szemlélő jobban rálát, mint sokszor magunk…
jan. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!