Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon rossz dolog ezek alapján offolni valakit ismerkedésnél?

Figyelt kérdés
Olyan helyen dolgozom, ahol elég sok embernek az adatához hozzàférek. Többször előfordult, hogy ismerkedés közben, telefonszàm, vagy e-mail cím alapján direkt rákerestem az illetőre és ha találtam róla valamit, akkor nem ismerkedtem tovább vele, hanem megszakítottam vele a kapcsolatot. Ezek olyan indokok voltak, hogy pl nagyon lekezelően, bunkón, káromkodva viselkedett egy-egy szituációban a másik emberrel, nem normálisan kommunikált, vagy még mellé hazudott is. Ezeket az indokokat nyílván nem mondtam meg az illetőknek, de egyszerűen taszít, ha valaki nem képes, normális emberi kommunikációra és egy ismeretlen emberrel így bánik.
jan. 25. 23:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
71%
Nem vagy rossz ember, szerintem a többség kihasználná a lehetőséget. Hacsak nem arról van szó, hogy tukmálsz telefonban valamit és elhajt a francba.
jan. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%
Visszaélsz a "hatalmaddal". Ne csodálkozz ha egyszer kibasznak.
jan. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%
Ilyen információkhoz milyen munkahelyen férsz te hozza??
jan. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
85%
GDPR-ról hallottál már? Nézz utána.
jan. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
97%
Rossz ember nem vagy, de nyilvánvalóan etikátlan visszaélni más emberek adataival. Én pl nem randiznék ilyen emberrel.
jan. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Pl. Telefon szolgáltató...?
jan. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
71%
Ha így is van miből válivatni akkor nem.
jan. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Hogy? Mi? Milyen felületen volt bunkó másokkal?
jan. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Huhh, én is sok mindenki adatához férek hozzá, de olyan "apróságok" miatt sem vetemednék erre, mint pl. az, hogy a rendszer minden lekérdezést felhasználóhoz kötötten naplóz és ha kiderülne, hogy én privát érdekből "szörfölök", a kirúgás lenne a legkisebb bajom...
jan. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Etikátlan
jan. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!