Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is tapasztalta már, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is tapasztalta már, hogy ilyen bunkók az emberek a Tinderen?

Figyelt kérdés

Legutóbb egy kb 22 éves csajról volt szó, kitöltetlen profil, 3 db sablon kép ami valszeg otthon készülhetett, egyik sem volt szabadtéri vagy ilyesmi. Mivel a profilja alapján nagyon nem tudtam volna mit írni neki, ezért gondoltam írok neki egy frappáns szöveget, ami vicces is egy kicsit, meg azért érezni lehessen belőle, hogy komolyak a szándékaim.


Erre meg lekutyázott. Mondom neki nyugodjon meg én se szeretem a verebeket. Bye bitch. És leválasztottam magamról.


Ez amúgy nem az első, hogy valaki ilyen köcsög f*szkalap. Nektek voltak hasonló tapasztalataitok? Ez nekem ilyenkor akkora csalódás, most mit gondolt mit ér el ezzel? Ha nem tetszik amit írtam, akkor legalább ne írj vissza semmit. Főleg ne egy olyan, akiről ordít, hogy anyuval meg apuval lakik még! Nagyon utálom az ilyeneket. Azt elvileg az volt kiírva a profiljára, hogy komolyat keres!


Tényleg senkiben se lehet már megbízni, még egy vadidegen is milyen lenéző stílusban írt nekem, aztán mire fel? Nektek volt már ilyen?



jan. 31. 21:43
1 2 3 4 5
 11/48 A kérdező kommentje:
#8: Jaaa értem, te ilyenkor behúzod a füled farkad és jó képet vágsz hozzá, nem? Nyilván az a normális, hogy nem szólsz semmit, csak eltűröd, hogy beszóljanak neked, nem? Csak nekem fura, hogy ezt pont egy GYK-s felhasználó írja? Ezen az oldalon lehordják az emberek egymást a sárga földig egy kamu flamebait kérdés miatt, az miért fura, hogy én nem hagytam magamat és visszaszóltam és utána leválasztottam magamat róla? Itt ez egy full valós tapasztalás, de látom könnyű lelegyinteni, ha meg veled történne meg 1x, akkor meg 5 percenként mennének a kérdések, hogy egyetlen egy normális nő/férfia sincs már 2024-ben!
jan. 31. 22:07
 12/48 anonim ***** válasza:
19%
Élőben ilyet beszól, lecsapom
jan. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
74%

De kit érdekel full idegen ember? A Gyakori is miért érdekelne engem? Hadd hordjanak le, te is megteheted. Attól még nem húzom be fülem-farkam, csak egyszerűen nem érdekelnek. Közeli személy meg ha megbánt inkább megbeszélem vele, de lehet hiába.

Még mindig vadidegen emberekről van szó és te ki vagy akadva, hogy bunkók.

Hadd legyenek meg te is ha akarsz csak akkor nem kéne őket előszedned, hogy miért bunkók.

jan. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
93%
Sajnos az internet túloldalán sokan elfelejtenek ember maradni. Eleve ez a köszönés nélküli lekoptatás már szinte természetes, közben meg az illető beírja a profiljába, hogy ő ezt mennyire utálja, aztán ő sem különb.
jan. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 A kérdező kommentje:
#13: Miért hoztad fel, hogy én is megtehetem? Nekem semmi okom nincsen erre. Nem is értem, ez hogy jön ide egyáltalán. Ez max kötekedés, most könnyű így utólag okoskodni. Minden embert, téged is beleértve, sokkal kisebb dolgok is feltudják húzni, mert alapból stresszes életet élünk. Kár is kifogásokat keresni arra, hogy téged miért, meg te miért kezeled ezt jobban.
jan. 31. 22:26
 16/48 A kérdező kommentje:
*hogy te miért kezeled ezt jobban.
jan. 31. 22:27
 17/48 anonim ***** válasza:
58%

"Jaaa értem, te ilyenkor behúzod a füled farkad és jó képet vágsz hozzá, nem? Nyilván az a normális, hogy nem szólsz semmit, csak eltűröd, hogy beszóljanak neked, nem?"


Gyanítom, élőben te sem szólsz vissza senkinek.


Véresen komolyan veszel egy applikációt, amin lehet két 15 éves gyerek szórakozik veled. Komolyan visszafele fejlődik a világ, nemsokára nigériai hercegeknek fogunk pénzt küldeni, mert ha a neten aszondják, az úgy van.

jan. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
85%
Azért hoztam fel, mert magadat mérgezed fölöslegesen. Na de ha neked ez így jó én nem tarthatlak vissza, csak így tovább!
jan. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 A kérdező kommentje:
#17: Gyanítom te meg a Gyakorit veszed akkor véresen komolyan és élőben te meg a megmondó ember vagy. Nem is értem egyesek mit akarnak ezzel az okoskodással elérni, full köze nincsen a kérdéshez és az se biztos, hogy az az ember tartja magát ahhoz, amit másoknak ideír a kérdése alá...
jan. 31. 22:35
 20/48 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszem komolyan az online teret.
jan. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!