Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is tapasztalta már, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is tapasztalta már, hogy ilyen bunkók az emberek a Tinderen?

Figyelt kérdés

Legutóbb egy kb 22 éves csajról volt szó, kitöltetlen profil, 3 db sablon kép ami valszeg otthon készülhetett, egyik sem volt szabadtéri vagy ilyesmi. Mivel a profilja alapján nagyon nem tudtam volna mit írni neki, ezért gondoltam írok neki egy frappáns szöveget, ami vicces is egy kicsit, meg azért érezni lehessen belőle, hogy komolyak a szándékaim.


Erre meg lekutyázott. Mondom neki nyugodjon meg én se szeretem a verebeket. Bye bitch. És leválasztottam magamról.


Ez amúgy nem az első, hogy valaki ilyen köcsög f*szkalap. Nektek voltak hasonló tapasztalataitok? Ez nekem ilyenkor akkora csalódás, most mit gondolt mit ér el ezzel? Ha nem tetszik amit írtam, akkor legalább ne írj vissza semmit. Főleg ne egy olyan, akiről ordít, hogy anyuval meg apuval lakik még! Nagyon utálom az ilyeneket. Azt elvileg az volt kiírva a profiljára, hogy komolyat keres!


Tényleg senkiben se lehet már megbízni, még egy vadidegen is milyen lenéző stílusban írt nekem, aztán mire fel? Nektek volt már ilyen?



jan. 31. 21:43
1 2 3 4 5
 21/48 A kérdező kommentje:
#19: Igen, valóban magamat mérgezném ha úgy lenne, de nincs így, hiszen semmi bántót nem írtam neked. Könnyű utólag idevágni, hogy én magamat mérgezem azzal, hogy visszaszóltam a csajnak, de szerintem az a megszólalásod sokat elmond amire reagáltam az imént, hiszen én semmi bántót nem írtam neked, de te továbbra is kötekedsz megszállott módjára.
jan. 31. 22:45
 22/48 anonim ***** válasza:
100%

"#1: Hááát azért bele lehet futni ilyenbe sajnos szemtől-szembe is. Én az a típus vagyok, aki ilyenkor leblokkol, sokat segít az, ha van egy kis időm a visszavágásra ilyenkor."


Kérdező te szólítottál meg engem ami nem baj, de én nem azért kérdeztem, hogy miért nem ismerkedsz szemtől szemben, hogy ott is tudj visszavágni hanem, hogy ne fecséreld el az időd online. Nem tudom persze, hogy ismerkedsz-e élőben, de csak egy tanács volt kérdésként feltéve ugyanúgy, mint a többi miszerint nem kéne olyan nagy figyelmet fordítani idegen emberekre. Igen, sok a tiszteletlen ember, de ha te visszavágsz hasonló/ugyanolyan, vagy mint ők és ráadásul nem is érzed elégtételként. Nézz magadra a csajnak verebeztél meg még ki tudja mennyinek és ott tartasz, hogy kérdést írtál ki. Nincs lelki békéd egyáltalán. Nem segít a "védekezés" és nem is fog ha rájuk fecsérled a gondolataid, időd és főleg az egészséged.

Mindenki találkozott és fog olyan típusú emberekkel, de az az ő szegénységi bizonyítványuk. Szerintem sokkal többet érnél azzal, hogy nem törődnél velük inkább magaddal és olyan személyekkel, akik veled normálisan viselkednek.

De hát te tudod, ez a te életed.

Még egyszer írom, csak így tovább!

Peace.

jan. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 A kérdező kommentje:
#22: Azért próbálkozom ismerkedni élőben is (amennyiben eszembe jut valami, megszólítok embereket pl) és igen, volt olyan aki elég lenézően bánt velem pl suliba és úgy se volt sokkal jobb érzés, hogy nem szóltam vissza neki. Egyébként én azt vettem észre egy kicsivel jobb érzés azért számomra ha bevédem magam és nem csak lehajtom a fejem. Megmondom őszintén, kicsit tartok tőle, hogy mondjuk odamegyek egy lányhoz, hogy valahogy megpróbáljak beszélgetni vele, ő meg valami hasonlót reagál stb.
jan. 31. 23:11
 24/48 anonim ***** válasza:
93%
De itt fogalmad sincs, kivel beszélsz. Ez a baj az online térben, hogy elképzelsz egy ellenséget, de a legtöbb társkereső oldal tele van kamuprofilokkal.
jan. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
78%

"Megmondom őszintén, kicsit tartok tőle, hogy mondjuk odamegyek egy lányhoz, hogy valahogy megpróbáljak beszélgetni vele, ő meg valami hasonlót reagál stb."


És akkor mi lesz? Nem kétszer nagyobb nálad, fog megütni, nem fog lökdösni, nem fog követni. Annyira puhányok a férfiak, lányoktól félnek. Semmi nehézség nincs az életetekben, így juttok el oda, hogy gyenge nőktől fostok.

jan. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 A kérdező kommentje:
#25: Na mesélj, mi volt a sorkatonaságban Józsi? Biztos ott nem féltetek a nőktől.
jan. 31. 23:24
 27/48 anonim ***** válasza:
81%

Nyugtass meg minket kérdező hogyha a kutyázás helyett bármilyen más nemleges választ írt volna… akkor nem itélted volna neki “bunkó jelzőt “?


Azaz ugye nem arról van szó hogy aki elutasít az számodra azonnal “bunkó”? 😀

febr. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 A kérdező kommentje:

#27: Nyugodj meg, akkor nem ítéltem volna neki oda azt a jelzőt. Sem azt, hogy f*szszopó vagy köcsög vagy f*szfej. De amúgy kit akarok becsapni, te már úgy is eldöntötted, hogy márpedig a csaj jól tette, hogy lekutyázott, mert így is, úgy is visszaküldeném az anyjába, nem igaz?


Nyilván arra volt kihegyezve a kérdésem, hogy ő elutasított és nem arra, hogy milyen jogon szemétkedik velem, nem?🤣🙄


Ez egy olyan platform ám, amin csak úgy tudtok írni egymásnak, ha mindketten jobbra húzzátok egymást, ha meg véletlen húzott volna jobbra, akkor max nem ír vissza, leválaszt magáról stb. Az sokkal normálisabb lett volna. Na nem mintha ez neked bármit számítana, csak ezt azért ide leírom mielőtt valaki megint beleköt valamibe. Sokaknak az csillagos ötösre megy.

febr. 1. 10:49
 29/48 anonim ***** válasza:
100%

Másképp tapasztalom a bunkóságot.

Rám ír, én kérdezek, témát dobok fel, ő csak válaszol. Megunom és nem válaszolok = szîddd ki, ennyi vót? Jót beszéltünk ezért kár volt na szevasz

Unalmas, unatkozó 🎄szkalapok akik csak magukról beszélnének


Vagy épp nem reagálok 1-2perc alatt és azért q anyázik.


Ez csak a magyarokkal van így. A külföldiek teljesen nyugisak.

febr. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
86%
Drágám sok a bunkó, hülye, nem csak tinderen a való életben is. Pasik is rohadt bunkók ám a nőkkel, szóval ez megy ida-vissza, meg kell tanulni le.... az ilyeneket. Még mindig jobb, ha az elején derül ki, hogy milyen a másik, mint pár hónap/év kihasználás után. Légy hálás.
febr. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!