Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Így már lenne értelme a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így már lenne értelme a csinos munkatársnőt randira?

Figyelt kérdés

Félénk vagyok és kövér. Ezért megcsinálom a jogsit és venni fogok egy használt autót. Pl Suzukit.


Utána már van esélyem a szép vékony munkatárs nőnél? Barátaim szerint autó nélkül ne próbáljam meg.



febr. 2. 06:06
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem told ki azt az egy évet 1,5-re. Átiratás, első szervíz (olaj és szűrőbetét csere, költeni kell már a fékekre, vezérlőszíj/lánc csere, egyéb apróságok az plusz 250e akkor is, ha felét egy haverod otthon agarázsban csinálja. Egy jogsi is már 500E felett van azt mondják.

Inkább fogyj le, spórolsz kicsit és egészségesebb is leszel és több nőnél lesz esélyed is.

febr. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
79%
Ha a használt autóddal meg a jogsiddal akar ágyba bújni a nő, akkor igen, lesz értelme. (De a farkad az hoppon marad. Csak szólok.) Máskülönben nem igazán. Inkább neked lesz több kiadásod anyagilag, meg még kényelmesebben fogsz hízni, mert kevesebbet kell gyalogolnod.
febr. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 A kérdező kommentje:

Marha jó! Elvettétek a kedvem! Autó- jogsi ötlet kuka. 😔


270 ezret keres és meg 320 at. Az elég lehet neki? Nem lehet mindenki főnök! Tudom gyakori olvasóknak a 700 ezer az alap. De ez nem a valóság.

febr. 2. 08:27
 14/46 anonim ***** válasza:

Mármint mi elég neki? Ráköltöd a két fizetés különbözetét vagy hogy

kell ezt érteni?

febr. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
58%
A te degenerált buborékodban nem valóság, hogy vannak tanult, jól kereső emberek is. Amíg nem jut el az agyad helyéig, hogy a komoly kapcsolatot kereső, csinos nők nem megvásárolható szextárgyak, és a csinos, fiatal nőknek minden ujjára legalább 10 helyes, jó fej, jó testű pasi jut, és nem fog helyettük egy ronda, dagadt, lusta, buta, szennyes személyiségű, önkritika nélküli hímsoviniszta bunkóval összejönni, addig sosem lesz csajod. Kezdj tanulni, olvasni, művelődni, sportolni, fogyózni, menj fodrászhoz, pszichológushoz.
febr. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
15nek igaza van! Olvastál te korábban a gyakorin?? Olyan női kívánságok léteznek, hogy meg lennél döbbenve!!! 20milliós kocsi saját lakás 600től fizu. Ezt te egy használt suzukival meg a 300ezres fizetéseddel sehol nem ugrod meg! Arra nem gondoltál hogy a csaj ha tényleg csinos akkor millió udvarlója lehet??? Ez a valóság! Nem az amit te állítassz!
febr. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
79%

Most elképzeltem, hogy a félénk kövér mukatársam bepróbálkozna nálam.


Hmm, nem, nem lenne több esélye nálam, ha kocsija is lenne.

febr. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem hallottam olyat, hogy egy nő egy használt Suzukiba szerelmes lett volna.
febr. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 A kérdező kommentje:

15


Remelem sikerült ki élned a saját nyomorodat az én sértegetésemmel.


A szóban forgó nő is csak egy melós. A te példád így nem illik ide. Van egy 4 éves szakmám + érettségi. Nem vagyok a legalja szint. De tudom diploma meg 8 nyelvvizsga nélkül mindenki fogyatékosnak számít! 😃 TikTokon láttam egy videót amiben pont erről beszéltek hogy anno egy érettségi nehezebb volt nekünk mint a jelenlegi fiataloknak a diploma…. Már nincs akkora értéke az egésznek amire felvágnak.

febr. 2. 09:31
 20/46 anonim ***** válasza:
Autót bárki vehet aki összeszedi rá a pènzt. A fogyáshoz akarat kell, cèltudatosság, kitartás. Ezek miatt lehetsz vonzóbb ha megszabadulsz a felesleges kilóktól, nem a pocak hiánya vègett. Gondold el, hány fèrfinak van autója ès hány fèrfi halad tudatosan abba az irányba amit kitűzött? Utóbbiból kevesebb van ès ezt hidd el látják a nők is.
febr. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!