Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit akar tőlem? Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tőlem? Miért nem csinál semmit? Ennek így mi értelme? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Együtt dolgozunk egy nagyobb cégnél Miskolcon, de nem minden nap találkoztunk. Arra lettem figyelmes hogy nagyon bámult, amikor meetingünk volt, mindig nézett a szeme sarkából és ha rajtakaptam, hogy néz akkor vagy csillogott a szeme vagy agresszív jókedvel nézett. Ez ment egy darabig, de soha nem jött oda hozzám, csak megkérdezte egyszer, hogy odaülök-e mellé, amikor többen ültünk az ebédlőben az asztalnál és én már szemben ültem vele. Aztán egy miskolci szórakozóhelyen véletlen mindkeketten ott voltunk és elkapott, mikor elsétáltam mellette, megpróbált megcsókolni, mire én elfordultam és nyakon csókolt. Következő héten rám sem mert nézni és amint vége volt a meetingnek elrohant. Hetekkel később a barátaimmal voltam egy másik bárban összetalálkoztunk szintén véletlen, amikor annyira részeg volt, hogy odahányt és támolygott. Legalább 3x odajött hozzám, mintha valamit mondani akarna. Később megtaláltam egy padon kint az út mellett éppen kiakarták rabolni, mert nem tudott magáról. Én meg odamentem hozzá és megkérdeztem, hogy betehetem e egy taxiba. Mire ő, hogy csak akkor ha hazamegyek vele. Egy panelben lakott, ahol elmesélte nekem, hogy bennem nagyon megbízik valamiért és elmesélt magáról mindent jót is rosszat is és, hogy az eddigi összes csaját utálta, mert mindegyik egy ostoba könnyenkapható csaj volt, de erről ő tehet mivel szándékosan csak egyéjszakás kalandokat keresett. Megkérdezte, h elmegyek e vele másnap cipőt venni. Két nappal később írt, hogy nem emlékszik semmire az estéből. Aztán én kerestem smsben és eljött egy közös barátunk házibulijára ahol a falhoz szorított és megcsókolt én vissza és nála aludtam de nem volt semmi, mert úgy éreztem, hogy ő nem kezdeményez. Másnap szégyenlős volt és kérte, hogy maradjak még, de elmenten. Azután már nem találkoztunk, mert sose jött össze. Egyszer még megkérdezte, hogy találkozunk e, de nekem haza kellett utaznom anyámékhoz vidékre. Illetve elmeséltem neki, h most szakítottam az exemmel és még idő kell. Kerestem barátilag többször is, de ő csak ideges lett tőle. Azóta a munkahelyünkön vagy biccent a fejével, vagy mérgesen néz rám, néha fejen csókol csak úgy random, ill. megpróbál féltékennyé tenni. Nem értem, miért ilyen határozatlan? Ez 1 hónapja történt. Azt még hozzátenném, hogy sokkal jobban nézek ki mint az eddigi csajai. Nekem ő teszik, még akkor is ha csak szex lenne is belemennék:D Köszi a válaszokat. 24/l (a srác 22)

2018. jan. 24. 15:25
 1/9 anonim ***** válasza:
26%

Figyi, nem kellesz neki eléggé. Ha kellenél, azt észrevennéd.

Ne pazarold rá az időd, lehet majd egy céges bulin egyszer összeakadtok, lehet, hogy nem. Hagyjad.

Az ilyen töketlenkedősekre nem érdemes pazarolni az időt, hidd el!

Ha annyira akarna téged, már az ajtód előtt állna. Tapasztalat.

2018. jan. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
4%
Mert folyamatosan bizonytalanságban tartod és egyik percben vissza utasító vagy, a másik percben meg bizonytalan. Én sem csinálnék veled semmit.
2018. jan. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

Azért viselkedik így,mert még gyerek,éretlen.

Nincs tapasztalata komolyabb lányokkal,hiszen nem is volt még neki egy valamire való kapcsolata sem.

Neked kellene kezdeményezni,mert nála csak a 2 véglet létezik:vagy nem tesz feléd lépést vagy lerohan.

Ha tetszik akkor legyél te a határozottabb.

2018. jan. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ első, és a megerősítést, én is így gondolom. Visszahallotam, hogy a barátainak azt mondta hogy végre hazavitt egy "rendes, normális lányt"XD. Igazából azért tettem fel a kérdést mert nagyon zavar, hogy mindig felakarja hívni magára a figyelmet (agresszíven néz rám, féltékennyé próbál tenni stb.). Így hogy lehet dolgozni? Azt nem érte, hogy mindek csinálja ezt ha nem akar semmit?:D Akkor miért nem hagyja abba?
2018. jan. 24. 15:32
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert picit nincs nála rendben valami. Nem azt mondom, hogy kattant, de pszichésen valami nem teljesen oké. (Különben nem így bonyolítaná a csajozást sem, amiről ő maga vallott...) Nem neked szól, ő ilyen éretlen és még picit labilis típus. Ez még változhat, de szerintem ne te akarj lenni az óvónénije, pszcihológusa, még akkor sem, ha jó vele a szex. Légy jó magadhoz. Nekem ő nem egy érett, normális, kiegyensúlyozott férfi képét mutatja az alapján, ahogy írsz róla.
2018. jan. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
24%
Mennyi szűz p*na nyaló van itt. Ne haragudj. Az egyik pillanatban meg akar csókolni, elhúzódsz. Utána furán viselkedik, mert kellemetlen volt a helyzet, ezen mi a meglepő? Utána részegen amikor nem tud magáról és össze-vissza hányja magát találkozol vele. Utána megint fura mert ez kellemetlen volt. Majd csókolóztok, olyan mint ha összejönnétek, de te nem tudsz vele találkozni. Persze lehetsz annyira elfoglalt, de ez inkább kifogás szokott lenni. Te tudod hogy egyértelműen tetszel neki. Ő nem tudja, mert először elutasítod, utána úgy viselkedsz mint ha lenne valami, majd megint elutasítod. Ha akarsz tőle valami, te f**zért nem tudod kinyitni a szád vagy csinálni valamit. Ennél mi egyértelműbb kell neked? Aztán itt a lúzer szűz fiúk igazat adnak neked ... Hihetetlen.
2018. jan. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%
Segíts a fiúnak megtalálni a tökeit, mert ő szemmel láthatóan egyedül nem képes rá.
2018. jan. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsóval is nagyon egyetértek, én is elba**tam:DD és kicsit átment a szűzk**válkodásba a dolog:D. Annyi a lényeg, hogy azért csináltam mindezt, mert ahhoz vagyok szokva (és ebből nem is fogok leadni, mert nem érzem hogy rálennék szorulva) hogy a srác józanul! hív el valahova és normálisan beszél és viselkedik velem, még akkor is ha csak szex lesz. Azért ennyire nem vagyok karót nyelt hogy csak a kapcsolatra hajtok:D. De hát azért mégis én vagyok a lány, miért nekem kell rámennem, nem érezném nőnek magam. Kettő: Meg meg akartam ismerni legalább egy kicsit, hogy mégis kivel van dolgom:D de erre esély sem volt így próbáltam húzni az időt. Nekem számít h miylen ember az illető. Három: azért is húztam az időt hogy kicsit kipihenjem az exemet, mert minden zavaros volt. Ez azért annyira nem nagy hiba szerintem:). Köszönöm a válaszokat mindenkinek:) Még jöhetnek:D!
2018. jan. 24. 15:52
 9/9 A kérdező kommentje:
Még annyi kiegészítés, hogy amikor egyszer elhívott hogy találkozzunk. Az egy általam kezdett üzenetváltásból indult, mert kérdeztem tőle valamit. Ez is milyen már? Az azelőtti összes bezsélgetést szinte én kezdeményeztem, mivel láttam rajta hogy bejövök neki. Nekem ő nagyon tetszett de hát ez így olyan tré:/ nőként...
2018. jan. 24. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!