Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan nehéz 30 felettiek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz 30 felettiekkel ismerkedni? 37 éves férfi vagyok és úgy látom hogy a 30 feletti nők problémásak minden tekintetben.

Figyelt kérdés

febr. 7. 07:11
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
81%
Biztos, hogy nem te vagy problémás hanem a több ezer nő.
febr. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
95%
Azt mondod,jó kapcsolatban lenni jobb, mint egyedül, de ne valogassanak. Akkor viszont rossz kapcsolatban lesznek, ami nem jobb.
febr. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
91%
Incelhiszti már megint.
febr. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
A 37 eves szuzek, ok az igazan normalisak. Ja nem.
febr. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
80%
Te a 37 éves kereszténycel vagy?
febr. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
67%

Nyilván ez több komponensű dolog: egy 30+ évesnek jó esetben már van annyi élettapasztalata, ami óvatosságra inti, másrészt viszont a társaság is valamelyest megszűrt erre a korra, tehát aki még egyedül van, ott gyakran van valami családi/anyagi/lelki ok is a háttérben. Nálam is van mögöttes ok egyébként, de ezt másnál is észreveszem.

F

febr. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
83%
30 alatt is ugyanolyan nehéz találni valakit.
febr. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Engem pont nem ez a korosztály érdekel.
febr. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
90%
Nekem jobb egyedül mint kapcsolatban, minek legyek valakivel aki szerint problémás vagyok?😄
febr. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

9

Te is válogatsz, vagy nem???

febr. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!