Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan nehéz 30 felettiek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz 30 felettiekkel ismerkedni? 37 éves férfi vagyok és úgy látom hogy a 30 feletti nők problémásak minden tekintetben.

Figyelt kérdés

febr. 7. 07:11
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
60%
Miért problémasak? Miért valogatsz? Más miert ne?
febr. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
88%

9

Talán neked nem kéne annyit válogatni. Ha minden 30-as nő problémás, akkor te is az vagy.

febr. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
87%

Válogatós = nem a kérdezőt választja.

Ő nem válogatós, meg nem támaszt magas elvárásokat, mert neki jár az, amit akar.

Kicsit skizoid gondolkodásmód.

febr. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
32%
35 éves nő vagyok, ha gondolod ismerkedhetünk, vagy csak beszélgethetünk is sajnos nem egyszerű az ismerkedés én is tapasztalom.
febr. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
71%
30 év fölött egy nő már pontosan tudja mit akar, ez az élet minden területére igaz. Összevetve a mostani énemet és a huszonévest, ég és föld a különbség az elvárások tekintetében. Nem alkuszok meg, vannak elvárásaim, megtehetem h válogatok. És ami a legfontosabb, nem akarok mindenáron kapcsolatot és mindezeket pont emiatt van módon elvárni.
febr. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
0%
Mert a 30-as nőt el kell vennis feleségül, de már tegnap este, mert ma már gyereket akar. Ja és "biztonságot" elvileg a gyerekének.
febr. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

25-ös ezt cáfolnám én pont az ellenkezőjét látok még mindig nem tudják mit akarnak, pedig 100.000-eket adnak ki önismeret címszóval kuruzslóknak.

A probléma szerintem ott gyökeredzik hogy egy fiatal lány még kíváncsi a srácra, a fiúra, az emberre, de a 30-as korosztály csak azt nézi mit tud kapni ( pénzt , fegyvert, paripát )...


Pedig egy kapcsolatban pont az lenne a fontos hogy a másikra legyünk kíváncsiak elsősorban minden csak ezután kellene hogy jöjjön. Ehelyett kit érdekel a másik a lényeg hogy legyen egy jó nagy tehermentes téglalakása jó környéken, menő autója, állása, milliós megtakarítása, milliós fizetése, legyen magas, kockás hasú adonisz de persze egy igazi gentleman és kitartó hűséges oroszlán....


A gyerek téma is fontos, gyereket akarnak, amivel nincs is baj de a férfira nem kíváncsiak már az emberre csak az erőforrásai érdeklik....

febr. 9. 11:43
 28/29 anonim ***** válasza:
7%

#25


Sajnos 30 felett viszont a nőt nem akarják már annyira sokan. Lehullott már a fiatalság jótékony máza, marad az öregedő, házsártosodó, elvárásokat halmozó, családalapítási szempontból biológiai órájának utolsó negyedében lévő nő, szemben a fiatal, pörgős kiscsajokkal.

febr. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
90%

#28


Senkinek nincs a homlokán az életkora. 20as éveim utolsó felében, 30as éveim elején találtam rá magamra, az önbizalmamra. Sokkal többen is hívtak el valahova mint a 20as éveimben..

febr. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!