Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kell jól ghostingolni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell jól ghostingolni?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel így barátkoztunk eléggé kétértelmű megjegyzéseket tett úgy éreztem van esélyem de ma kiderült hogy keményen barátzónában vagyok, volt olyan elszólása, így jobb lenne eltűnni valahogy, mert nem akarom bevallani neki hogy többet érezek iránta, tudom hogy nem szép dolog, de így könnyebb talán nekem
febr. 7. 21:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem írsz neki többet. Már ezt is tanítani kell? Írjak egy Ghosting kurzust, megveszed?
febr. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Mindennap írj neki jó reggelt és jó éjt üzenetet
febr. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Búcsúz el tőle és tiltsd le.
febr. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
3-as, túl illedelmes vagy, a ghosting során nem szokás elbúcsúzni, pont ezért ghosting.
febr. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy nem ghostolás. Épp azért írtam, hogy ne ghostolja, mert az csúnya dolog.
febr. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem elszólás volt haver hanem konkrétan le akar koptatni. A válasz: okés értettem, legyen ahogy akarod - s simán nem írsz rá magadtól már semmit.
febr. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%

1. ne írj neki

2. lásd 1-es pont

febr. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Off tiltod annyi
febr. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%
Ignoralsz vagy letiltod
febr. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem valld be neki az érzéseid, büszkeséged félretéve.

A későbbiekben lehet változnak az érzései idővel. Rövid az élet, kár elpazarolni.

febr. 8. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!