Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A ghostingoló fél mit gondol,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ghostingoló fél mit gondol, mit érez, amikor a másik fél még mindig keresi, ír neki, érdeklődik, hogy miért nem írt (tehát nem esik le neki, hogy diekt nem válaszol)?

Figyelt kérdés
Szánalmasnak tekinti esetleg?
jan. 15. 14:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
ha többször ír és a ghostingoló nem reagál egyikre se, akkor idiótának fog nézni.
jan. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%

Normál esetben letiltja azonnal, hogy megóvja magát ettől.

Egyébként szánalmas, az ilyen ghostingoló alakok után nem kell futni, nem érnek egy köpést se és te se érsz számukra annyit, szóval deal. :D

jan. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
A ghostingoló félt nem érdekli a másik. Minél hamarabb meg akar szabadulni tőle. HA zaklatják, akkor le fogja tiltani.
jan. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem irkál most is 3 ember, én már eldöntöttem hogy nem akarok velük kommunikálni.

Az egyikkel lelkiismeretfurdalásom van. De csak azért mert szerelmes voltam belé régen, most meg lelkesen irkál meg találkozni akar. Mondjuk ez 20 éve jobb lett volna. Rossz érzés , olyan mintha becsapnám. Pedig megírtam neki h van férjem.

jan. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én csak akkor nem reagálok és/ vagy tűnök el, ha már mondtam hogy nem. Ha utanna is ír és még úgy is hogy nem válaszoltam akk jó hülye...én nem tiltok, keretlenbe rakom.

N 31

jan. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Igen, általában elég szánalmasnak és hülyének gondolják őket. Egyértelmű, hogy ha érdekel valaki, annak amúgy értelmes időközönként írunk, vagy ha nem tudunk, előre szólunk. Más esetben totál felejtős irogatni és lejáratni magunkat.
jan. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem válaszol valaki pár napon belül, azzal nem érdemes szenvedni.
jan. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
29%

6 Te járatod le magad hogy nem tudod kinyitni a kacsa szádat, illetve ujjaidat a billentyűzetre vagy képernyőre helyezni, és előcsiholni magadból egy minimális agyi folyamatot, melynek végén kijön a megoldás hogy mit tudsz tenni hogy szépen ne írjanak. Ha annyira sötét vagy hogy ez nem megy, illetve ha direkt az a célod hogy írjon, akkor így jártál.


Persze nyilván ismeretleneknek nem kell semmit reagálni, nem arról van szó hanem ha eddig kommunikáltál agyba főbe valakikkel, aztán szánalmasan ghostingolsz.

jan. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én egy férfit ghostingoltam, miután számára a NEM szó az valami idegen nyelvű bármi volt, és nyomult tovább.


Na, ott nem téptem a szám, nem írtam hanem letiltottam szó nélkül. Erre hívogatott :D, végül kapott idézést a Polizei-tól, mert ijesztő volt, hogy még másfél hónap után is zaklat.


Szóval jól éreztem, hogy kissé elmezakkant a csávó.

jan. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Engem is ghostingolt egyszer egy csávó, mert nem tetszett, semennyire se vonzódtam volna hozzá akkor sem ha nem lenne párom. Be akarta mesélni hogy ő barátságos ember, mesélt sokat mert volt egy csomó közös téma, mesélt kikkel randizik, én meg a páromról, aztán csak rájött a hoppáré és ghostingolt a semmiből. Megjegyzem várható volt mert az első perctől rá volt írva a sunyi fejére hogy ilyen. Mármint egyrészt anyagias, másrészt sokkal többre tartja magát mint amennyit ér. Majdhogynem hibátlannak érzi magát. Vagyis konkrétan hibátlannak :) Nem véletlenül nem vonzódnak hozzá. Általában megcsalják.
jan. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!