Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akadtok ki ennyire a ghostingolástól?

Figyelt kérdés
Elismerem nem szép dolog, velem is csinálták, én is jobban örültem volna egy magyarázatnak, hogy miért nem akar ismerkedni, de azért én ezen annyira nem akadok ki, joga van mindenkinek tovább állnia, és ha nem voltunk egy pár, akkor nem tartozik magyarázattal. Bunkó, de nem hordom el sem őt sem a jelenséget minden szarnak, megy tovább az élet. Nektek mi bajotok ezzel ennyire? Miért nem írtok akkor a következő nőnek?
jan. 12. 13:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
79%

Mert egoisták, és idegbetegek.

Én sem szeretem a ghostingot, de túlteszem magam rajta elég hamar.

A másik döntését - hogy nem akar tovább beszélgetni - köteles elfogadni az ember, akárhogy is juttatja kifejezésre.

jan. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
56%
Mennyire fáj neked csak simán leépíteni vagy megmondani hogy off? Bunkóság a ghosting
jan. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
50%

Mert bizonytalan helyzetbe lök. Nem tudom meg, hogy velem van e a baj, vagy külső tényező miatt hanyagol.

Amúgy is ez a viselkedés nem utal őszinte, gerinces emberre, ezért valahol nem sajnálom.

jan. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon attól függ, hogy mikor történik meg a ghosting.


Azért amikor már háromszor találkoztatok, akkor elvárható, hogy a másik akárcsak egy mondattal lezárja az ismerkedést. "Bocsi, mégsem egymást keressük, minden jót neked." Szerintem ennyi elvárható.


Az meg megint más, amikor valakik két-három üzenetet váltanak valamelyik társkeresőn, aztán az egyik fél ezután felhatalmazva érzi magát, hogy követelőzzön.


Ém azt mondom, hogy a személyes találkozás a vízválasztó. (Extrém esetektől eltekintve.)

jan. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
27%

Azért, mert nekünk, max. átlagos külsejű férfiaknak nagyon ritkán adatik meg az, hogy beszélgethetünk egy nekünk tetsző nővel. Sokszor több hónap telik el 2 ilyen beszélgetés között. És ha egy nő ghostingol, az azért tesz minket frusztrálttá, mert tudjuk, hogy megint rohadt sokat kell várni, míg újra lesz esélyünk. Ezért esik annyira szarul.


Nektek nőknek azért nem esik szarul, mert folyamatosan írogatnak a pasik, naponta akár több tucat, folyamatosan ott van nektek az újabb és újabb lehetőség.

jan. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
74%
Ego dolog.
jan. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
80%
Az a lehetőség sem igazi lehetőség, mint ahogy neked sem, ha a cigányasszony felajánlja, hogy leszop.
jan. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, 5ös, ne vergődj már. Mi átlagos férfiak is tudunk beszélni nekünk tetsző nővel. Ha te nem, akkor te nem vagy átlagos.
jan. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
50%
A ghostingolás a másik embert minősíti - úgy vagyok vele ha megteszi akkor még jól is jártam, mert legalább nem feccelek bele több energiát, időt abba aki ennyire nem korrekt.
jan. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
82%

5


Téged akkor nem a ghosting tesz frusztrálttá, hanem maga az elutasítás, mert amit leírtál, ugyanúgy állna, ha egyenesen megmondaná a nő, hogy ennyi volt.

jan. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!