Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan férfi, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi, akinek már annyira elege lett a régóta tartó sikertelen társkeresésből, a sok visszautasításból és ghostingolásból, hogy abbahagyta a próbálkozásokat és már legalább 1 éve meg sem próbált barátnőt találni?

Figyelt kérdés
Mennyi idős vagy és mennyi ideje tart nálad ez az időszak, hogy már nem is próbálkozol társat találni, mert annyira eleged lett az egészből?
febr. 8. 00:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Én azt untam meg inkább hogy nem találok olyat akit keresek. Aztán persze önmagamba is néztem és tudom hogy nekem is fejlődnöm kell hozzá. Szóval inkább azért álltam le majdnem egy éve hogy magamra koncentráljak, fejlődjek.

Ameddig nem vagyok egy bizonyos szinten, kereshetem a kedves, megbízható, számomra tökéletes nőt, nagyon kicsi az eselye hogy ő is szeretni fog ha meg is találom. Inkább majd amikor feltornásztam magam, akkor jönnek maguktól.

febr. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%
Ezzel azt akarom mondani tömören röviden, hogy oka van a sikertelen pártalálásnak. Szerintem először mindenkinek magába kell néznie.
febr. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Elég sok elutasítást kaptam 5 év alatt. 5 évig aktívan probálkoztam.


De már 3 éve egyáltalán nem foglalkozom vele, de neten se élőben. Teljesen letettem róla.38/f

febr. 8. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Kb 4 éve feladtam.


35/F

febr. 8. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

5 éve dobott ki a csajom, azóta nincs barátnőm. Utána, 2,5 évvel ezelőtt még volt pár próbálkozásom (előtte covid miatt nagyon nem lehetett), volt egy alkalmi kapcsolatom is, de aztán feladatam. Szóval igen, 2 és fél éve semmi közöm nincs nőkhöz. Azóta nem voltam egyel sem, se szex, se csók, se randi, még csak nem is ismerkedtem, sőt igazából nem is próbálkoztam senkivel. Nem beszélgettem egyel sem és tényleg abszolút 0 közöm van már bármilyen nőhöz.

Érdekes mert előtte általában keresték a társaságom, mindig volt egy-két csaj aki mintha akart volna valamit, pedig régebben se küönösebben törtem magam egyik kedvéért sem. Szóval valahogy 2 éve már egyáltalán nem érdeklek senkit. Teljesen láthatatlan vagyok mindegyik számára, úgyhogy nem is foglalkozom már a dologgal.

febr. 8. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
57%

Én azt veszem észre mintha az elmúlt 10 évben az egekbe szöktek volna az igények.


8 évvel ezelőttig még voltak kapcsolataim.


1 szeretői viszonyban voltam egy házas nővel 2 évig és ennyi.


6 éve semmi nincs a kutyának sem kellek.

febr. 8. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
31%
Én nő vagyok, úgyhogy nekem könnyű lenne bárkit találnom, de olyat nehéz, akivel tényleg klappolnak a fontos dolgok. Rengeteget társkeresőztem régen, meg minden gondolatom a pasizás körül forgott, pl mentem egy új munkahelyre aztán néztem hogy na kit szedjek fel. Voltak hosszabb kapcsolataim, majd egy 5 éves olyan periódus jött, hogy néha volt kapcsolatom pár hétig majd vége lett. Ez szerintem még rosszabb is, mintha nem lett volna egyáltalán, mert akkor megúsztam volna a szív és egó fájdalmat. Majd újra hosszabb kapcsolatom lett de úgy néz ki hogy alkalmatlan vagyok arra, hogy kapcsolatom legyen, mindet elba.szom... Még nem szakítottunk, de ha egyszer kidob én feladom... Akkor én nem keresek senkit max szexre. De nem fogom újra elölről kezdeni a több éves szenvedést.
febr. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
56%

6 nem az igények szöktek az egekbe, csak sok nő, pl én is, úgy van vele, hogy csak olyat hajlandó beengedni az életébe, aki hozzáad, akivel együtt jobb, mint nélküle.

Nem pedig elvesz ès csak annyit lehet vele nyerni, hogy az ember nincs egyedül, mert kerülgetheti a saját lakásában.

Villantani kell, igen, mert sokan egyáltalán nem vagyunk rászorulva egy férfira, így hát a számunkra legjobbal érjük be.

febr. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
13%
Én is ebben a szituációban vagyok. 20as éveim végén járok és még nincs lakásom, vidéken élek és nem látom értelmét, hogy 120-150et fizessek egy albérletért, mikor ha azt a pénz félrerakom akkor 2-3 év múlva egy kis hitellel tudok venni egy lakást. Nyilván amikor ez kiderül, akkor kuka vagyok az összes nőnek. Pedig a keresetem nem rossz, havi 520 nettó, plusz prémiumok év végén. Saját autóm is van és rendszeresen sportolok, mégis ez a dolog kb esélytelenné teszi a párkeresést, így én addig el is engedtem a témát amíg nem lesz saját lakásom. Rengeteget számít ez a dolog, kár tagadni.
febr. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
63%

8-as: Képzeld sok férfi is, pl. én is, úgy van vele, hogy csak olyat hajlandó beengedni az életébe, aki hozzáad, akivel együtt jobb, mint nélküle.


Nem pedig elvesz ès csak annyit lehet vele nyerni, hogy az ember nincs egyedül, mert kerülgetheti a saját lakásában.


Villantani kell, igen, mert sokan egyáltalán nem vagyunk rászorulva egy nőre, így hát a számunkra legjobbal érjük be.


A legtöbb nő mit tud hozzáadni bárki életéhez is? 3 gyereket más fazonoktól meg egy rongyosra kúrt pinát? Mert kb. itt tartunk, hogy 30 éves korukra a fél orosz hadereg átment már rajtuk többször is...

Hűség? Ugyan már... Nőiesség? Hagyjuk inkább...

febr. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!