Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan férfi, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi, akinek már annyira elege lett a régóta tartó sikertelen társkeresésből, a sok visszautasításból és ghostingolásból, hogy abbahagyta a próbálkozásokat és már legalább 1 éve meg sem próbált barátnőt találni?

Figyelt kérdés
Mennyi idős vagy és mennyi ideje tart nálad ez az időszak, hogy már nem is próbálkozol társat találni, mert annyira eleged lett az egészből?
febr. 8. 00:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
55%

10 - Tapasztalataim alapján nem sokat tud hozzáadni egy mai nő a dolgokhoz.


- Az egyenlőség idejében, akikkel ismerkedtem közel se kerestek annyit mint én.

- Mindegyiknek valami triviális ok miatt traumája volt, amit köszönöm, de nem én szeretnék meggyógyítani.

- Anyagiasak voltak, miközben nem voltak azon a szinten. pl. évi több nyaralás, minden hétvégén valami progi, random étterembe kajálás.

- Főzni közel se tudtak úgy mint pl anyám. Sőt volt olyan amit kb kidobtam mert egészségügyileg nem lett volna jó ötlet megenni.

- Ha nem adod meg amit szeretnének, akkor unalmas leszel és dob. Véletlenül se azon vannak, hogy együtt teremtsünk meg bármit is.


Szóval ja, megy itt a duma, hogy a nő mennyi mindent visz a kapcsolatba, de a nagyjára ez nem igaz. Akinek nem inge, az ne vegye magára. A korosztály akiről én beszélek az a 25-30 év közötti korosztály. Én jegeltem a dolgot, mert 2-3 év alatt 4 ilyen csajba futottam bele. Pedig külsőre teljesen átlagosak voltak, a gondolkodásuk pedig kb. egy golddiggerével ért fel.

febr. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
34%

Na, megjöttek az incikék.

Kár is folytatni.

“Főzni közel se tudtak úgy, mint pl anyám” ez nyerő mondat. Ez mindent elárul. 🤡

febr. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
41%
Villantson nekik a halál vagy max. a horgászok. :)) Kb. 5 éve lexarom az egészet és szándékosan elkerülöm még a lehetőségét is az ismerkedésnek. 45F
febr. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
49%

12 - Nagy incelkedés ez. Írhattam volna azt, hogy nem tudnak úgy főzni mint egy átlag éttermi szakács, akkor meg az lett volna a baj.


Igen, régen ezekért az elvárásokért cserébe a nők is tudtak valamit dobni a közösbe. Pl. vitték a háztartást és intézték a gyereket. a 25-30 éves korosztály előbb tárcsázik a kanapén, minthogy megmozduljon és főzzön a férfinak valami kaját vagy épp takarítsa a lakást. Cserébe persze legyen kinyalva a segge. Én ebben a korosztályban vagyok, volt jó pár kapcsolatom, szóval nem a semmire alapozom ezt amit írok.

febr. 9. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
43%

De mire föl főzzön neked?

Miért takarítsa ki a lakást egyedül, ha te is ott élsz?

Ha csodás életstílust biztosítasz neki, oké.

Na de ő is dolgozik vagy “eltartod”, és az eltartás annyiból áll, hogy van mit laknia meg ennie, akkor az neki nem éri meg.

Miért tenne többet a közösbe, mint te?

Az a ti bajotok, hogy az anyáink, nagyanyáink jóval többet tettek a közösbe ingyen, mint kellett volna.

Ez már nem jön vissza hálistennek. A franc le lesz ingyen cseléd.

febr. 10. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!