Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi visszautasítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi visszautasítás után is próbálkozik az miért számít zaklatásnak?

Figyelt kérdés
Alakultak ki úgy párkapcsolatok, hogy egy nő először visszautasított egy férfit, de a férfi nem adta fel és a nő beleszeretett és egy tök jó kapcsolat kialakult. Manapság miért számít ez zaklatásnak? A feministák tették zaklatássá?
2023. okt. 6. 09:01
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
86%

Az számít zaklatásnak, ha zaklatod a másikat. Mit nem lehet ezen érteni? Ja, hogy egy nő ne mondja már meg neked, hogy mit csinálj?


Ja, hogy volt már olyan, hogy a zaklatásból kapcsolat lett? Akkor szívjon a többi nő is, hátha...?


Ha egy nő, férfi, gyíkember, krampusz stb. számára kellemetlen a közeledésed, azt tiszteletben kell tartanod. Ennek semmi köze a feministákhoz.

Ha egy nő nem utasítja el, hogy tovább próbálkozz, akkor megteheted.

2023. okt. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 A kérdező kommentje:
Engem már sok visszautasítás ért olyan nőktől akik nagyon tetszettek, több viszonzatlan szerelmem volt már, ezek után úgy érzem nincs más választásom, próbálok megtetszeni a másiknak, még akkor is, ha utána nemet mond. Az nem zaklatás, ha valaki tovább próbálkozik ezt értsétek már meg! Kapcsolat nem jön létre zaklatásból és amiket fentebb írtam az nem zaklatás volt, hanem normális nőknek van értéke annak, ha egy férfi kimutatja azt, hogy fontos neki a másik. Úgy érzem ti tettétek zaklatássá ezt és igen nem szeretnék a ti akaratotok szerint élni és lehajtott fejjel tovább tűrni a visszautasításokat! Szeretnék végre egy jó párkapcsolatban élni és szeretni!
2023. okt. 6. 09:18
 3/68 anonim ***** válasza:
80%
Mert jó lenne érteni, mi az, hogy "nem". Nekem is volt már olyan ismerősöm, aki a "nem" ellenére újra és újra próbálkozott. MINDIG nemet mondtam, de mivel amúgy nem volt kellemetlen a szitu, ezért nem építettem le. Aztán egyszer elfogyott a türelme, és túl rámenős ment, túlment a határon. Megkérdeztem tőle, hogy hibáztat-e, úgy érzi-e, hogy félrevezettem, hiszen én mindig nemet mondtam. Azt mondta, igazam van, én tényleg NEMET MONDTAM, de ő azt HITTE, hogy végülis IGENRE GONDOLOK... Hát bocs, ha nemet mondok, nemre is gondolok, nem kell ezt túlkombinálni!
2023. okt. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:
88%

"Az nem zaklatás, ha valaki tovább próbálkozik ezt értsétek már meg!"

. Nem, nem értjük meg.


Vagy talán el kellett volna olvasni, amit írtam: a tovább próbálkozás lehet zaklatás, és lehet, hogy nem az.


De akárhogy is, ezzel a felfogással jó eséllyel egyedül maradsz. Ha szeretsz valakit, nem akarsz neki rosszat.

2023. okt. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
87%

"hanem normális nőknek van értéke annak, ha egy férfi kimutatja azt, hogy fontos neki a másik." - feltéve, hogy a férfi egyáltalán szimpatikus.


Nézd, ha egyértelműen azt mondta, hogy nem, akkor nem szeretné azt sem, hogy próbálkozz. Nem jössz be neki, mást szeret, van kapcsolata, akármi oka lehet.

Lehet próbálkozni az akarata ellenére, de vagy elküld a búsba nem olyan finoman, ahogy a nemet kiejtette a száján, vagy simán feljelent.

Viszont a bíróságra mehetsz felemelt fejjel, ha az számít valamit neked.

2023. okt. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:
7%

"Ja, hogy volt már olyan, hogy a zaklatásból kapcsolat lett? Akkor szívjon a többi nő is, hátha...?"


Az megvan, hogy amikor a nők nem voltak még ilyen pénzéhes liberrált fapicsák, akkor még kérették magukat, hogy ne tűnjenek könnyűvérűnek?


"Ha egy nő nem utasítja el, hogy tovább próbálkozz, akkor megteheted."

Ezt hogy kell konkrétan elképzelni a fenti esetben?

Megmondja pl. az első vacsoramghívásnél, hogy az most nem az a "nem", hanem ez végérvényes "nem"?


Hülye dolog ez a zaklatásosdi.

Én számos dolgot szalasztottam el pont emiatt, mert nekem fiatalon is csak egyfajta nem létezett, és többet nem próbálkoztam. Volt pl. egy eset, amikor a másik egyértelműen nézett napi szinten, nemigen lehetett félreérteni. Egyszer hirtelen ötlettől vezérelve elhívtam valahová, h van-e ideje délután, zavarában nemet mondott, én pedig többet nem hívtam, pedig látszott rajta, hogy várná a folytatást, de pont emiatt én reggelente ezután csak mosolyogva visszaköszöntem neki.


A te értelmezésd szerint akkor az is zaklatás lett voltna, ha később még egyszer megérdezem.

2023. okt. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim ***** válasza:
90%
#6: szerintem neked reménytelen bármit is megpróbálni megmagyarázni, ez már a második bekezdésből kiderült.
2023. okt. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 anonim ***** válasza:
1%

7# Neked is, mert valszeg a második mondatnál tovább sosem jutsz.


Rólad pedig ez az egy mondatod is elárul mindent. Ennek szellemében további szép napot!

2023. okt. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 anonim ***** válasza:
74%

Kérdező, csak a nők agyalnak a nyilvánvalón is. "de hát én azt hittem, hogy".


Nem. Ha azt mondta, hogy nem, akkor NEM!

2023. okt. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim ***** válasza:
92%
A zaklatás akkor valósul meg ha a nő nem akarja, és a férfi meg tovább próbálkozik.
2023. okt. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!