Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Min csodálkoznak az ilyen nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Min csodálkoznak az ilyen nők?

Figyelt kérdés

A társaságomban van 2-3 olyan nő aki egyáltalán nem mondható semmilyen szempontból kiemelkedőnek. Standard kinézet és életkörülmények. Rendszeresen szóba jön az, hogy ők nem találnak ilyen meg olyan csávót. A szűrési feltételek között van pl. a sportos test, saját ingatlan és a jól kereső, de nem műszakozó munkahely. Nekik se sportos testük, se saját ingatlanuk nincs, viszont nem keresnek olyan rosszul (tippre kb 400e ft) és szellemi foglalkoztatásúak.

Azon csodálkoznak, hogy nekik nem jut olyan pasi mint egyes barátnőjüknek, akik mérföldekkel jobban néznek ki. Amit nem értek, mert miért járnak nekik prémium férfi, ha ők se prémium nők.


febr. 8. 08:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
Miért nem őket kérdezed?
febr. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
86%

"egyáltalán nem mondható semmilyen szempontból kiemelkedőnek. Standard kinézet és életkörülmények."


"se saját ingatlanuk nincs"

A szüleikkel élnek, úgy érted?


"viszont nem keresnek olyan rosszul (tippre kb 400e ft) és szellemi foglalkoztatásúak."


Ezzel szellemileg a felső 5%-ba tartoznak, anyagilag a felső 25%-ba.

febr. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%
Minden nap kitalálsz egy ilyen kamu szart.
febr. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
11%

Na, ezt meg is válaszoltad magadnak.


,,Azon csodálkoznak, hogy nekik nem jut olyan pasi mint egyes barátnőjüknek, akik mérföldekkel jobban néznek ki. Amit nem értek, mert miért járnak nekik prémium férfi, ha ők se prémium nők."

febr. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

1 - Próbáltam, de nem kaptam értelmes választ. Nem gondolom, hogy más embert szapulni kéne azért, mert jobban néz ki és saját kategóriájának megfelelő férfit talál.

2 - Azért ez messze van a felső 5%-tól. Kb. egy ügyintézői bér, semmi extra. Bármilyen nevesebb cégnél keresel ennyit ügyintézőként.

3 - Most regisztráltam két órája.

febr. 8. 09:03
 6/21 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon febax már ezen az oldalon, hogy úgy beszéltek emberekről, mintha árucikkek lennének ("prémium"). Én így max a felvágottat minősítem, nem egy embert.
febr. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
81%
6: Csatlakozom.
febr. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
84%

"Azért ez messze van a felső 5%-tól. Kb. egy ügyintézői bér"

Mondom, 25%.

febr. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
70%
A kinézet szujektív, lehet, neked átlagosak, ők meg nem annak tartják magukat. A "prémium pasis" barátnő kapcsán te is csak annyit jegyzel meg, hogy sokkal jobban néz ki. Nem azt, hogy neki saját ingatlana van, meg sokkal többet keres, ezért teljesen jogos, hogy felsőbb polcról választhatott, hanem pusztán annyit, hogy jobban néz ki. Mindenki olyat akarhat, amilyenre vágyik...legfeljebb nem kapja meg.
febr. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
8 - Oda se tartozol ekkora bérrel nyugi. :D És szellemileg se tartozol az 5%ba. :D
febr. 8. 09:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!