Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, miért akarjàtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, miért akarjàtok megnevettetni a kiválasztott nőt, mit ad számotokra az őszinte kacagása?

Figyelt kérdés

febr. 8. 09:37
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Ez nem a kiszemeltről szól. Mi férfiak úgy általánosságban szeretünk viccelődni, ugratni a másikat, stb..


Nyilván ha valaki együtt nevet velünk, az a közös szimpátia jele, és ennyi. Tehát ez nem úgy működik, hogy „jaa, azt a csajt el akarom hívni randira, mondok neki pár viccet”. Hanem egyszerűen csak kommunikálni kell, és a férfiak így beszélnek. A nők talán nem? Soha nem mondanak vicces dolgokat? Még ha komoly témáról is van szó amúgy?

febr. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül cél, hogy nevetgéljen a másik, de egyrészt szeretem, ha bárkinek tetszik a humorom, másrészt ha a nő jó hangulatban van mellettem, az nem rossz alap egy kapcsolathoz.
febr. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a humor, a jókedv és a nevetés szeretete, értékelése teljesen emberi dolog nemtől függetlenül. A jókedvű, vidám, boldog emberek szimpatikusabbak és vonzóbbak.


Én ugyan nő vagyok, eleve egy vidám típus és az egyik erősségem szerintem a humorok. Könnyen és gyakran megnevettetek embereket vagy csak mosolyt csalok az arcukra és ez jó érzés. És nyilván egy vidám emberrel szívesebben töltenek időt mások is.

Szerintem ez a pasikra is igaz. Jó érzéssel tölti el az embert ha megnevettet balakit, pláne olyat akit kedvel, sőt még inkább ha olyat aki tetszik. Egy kapcsolatban, barátságban is az ember jól akarja érezni magát.


És megintcsak nőként, de ha a nekem tetsző férfi miattam nevet az jó érzés. Gondolom a másik nemnek is az.

febr. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Nem kell megnevettetni. Ha bejossz neki, automatikusan nevet bizonyos megjegyzéseiden.
febr. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szimplán csak szeretném, ha jó kedve lenne annak a személynek akit kedvelek és tetszik nekem. Ha pedig ehhez hozzájárulhatok akkor tök alap, hogy próbálkozom.
febr. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%
Nőként szeretek másokat megnevettetni. Mert a nevetés pozitív dolog, kedves robot vagy alien.
febr. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem ez a túlzott nevetgélés is visszás és nem őszinte. Nagyon sok olyat is hallani hogy a férfi társaságban egy nevetőgép, viccgép, a nő emiatt bele is szeret. Otthon a házasságuk viszont romokban mert otthon egy teljesen más arcát mutatja.


Robin Williams-ről meg akkor még nem is beszéltem.


37F incel

febr. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!