Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedek egy pasival, viszont folyamatosan több órákig nem elérhető egy nap 1-2x ír, elmondja mit csinál és ennyi, engem viszont komolyabban érdekel. De úgy érzem már rá stresszelek , szerintetek jobb lenne elfelejteni? 27/N 40/F

Figyelt kérdés

febr. 8. 20:01
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sok 40-es férfival volt dolgom, érdekes ők vtak azok,akik fél órán belül visszaírtak….
febr. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Akkor valószínűleg én nem érdeklem igazán.
febr. 8. 21:34
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Az nem lehet,hogy az irodában a céges netet használja,így elérhetőnek mutatkozik?Vagy hogy vezet,ebédel,tárgyal,edz,úton van?Felnőtt emberről beszélgetünk különböző elfoglaltságokkal és elvileg te is az vagy.Én ennyiből nem vonnék le messzemenő következtetéseket...
febr. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
És akkor várjak a csodára? Mert napi 1x ír valamit?
febr. 8. 21:38
 15/30 A kérdező kommentje:
Ebből nem lesz így semmi, és nemfogom magam ráerőltetni!
febr. 8. 21:39
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként vezetés közben én is elérhető vagyok,ugyanis mobilneten zenét hallgatok.Ilyenkor pont nem Messengerezem,mint ahogy fürdés vagy főzés közben sem...
febr. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Végül is neked kell tudnod...
febr. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Egész nap 1 órája nincs rám..
febr. 8. 21:50
 19/30 anonim ***** válasza:
78%
Végtelen ostoba egy nő vagy.
febr. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

Miért állandóan őt figyeled? Most elérhető. És? Nincs más dolgod?

Nézd meg, mit írtál - gondolod, hogy csak szexre megy/Elérhető, de nem ír .. gondolom inkább másnak.

Majd ha akar, keres. Nem bírsz pár órát várni?

febr. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!