Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedek egy pasival, viszont folyamatosan több órákig nem elérhető egy nap 1-2x ír, elmondja mit csinál és ennyi, engem viszont komolyabban érdekel. De úgy érzem már rá stresszelek , szerintetek jobb lenne elfelejteni? 27/N 40/F

Figyelt kérdés

febr. 8. 20:01
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
"Ismerkedek egy pasival" - mióta? Gondolod, hogy egész nap ráér írni nked?
febr. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Neked most arra van szükséged, hogy valaki küzdjön érted, te legyél fontos neki, mert most kell neked egy visszaigazolás. Ettől az embertől nem fogod megkapni és csak egyre rosszabb lesz. Egyre elviselhetetlenebb leszel, olyan dolgokat fogsz tenni, amit alapjaraton nem tennél. Több lesz a konfliktus és ezáltal megromlik és elmérgesedik a kapcsolat.

Szerintem hagyd, nem ő a te embered, mert nem kapod meg tőle amire vágysz.

febr. 9. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
38%
Amúgy mit akarsz egy 40 éves fazontól 27 évesen? Csak nem aranyásó vagy?
febr. 9. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Miért hány évessel kellene ismerkednem?
febr. 9. 06:13
 25/30 anonim ***** válasza:
79%

Na ettől kaptam egész életemben hülyét, amikor egy nő félóránként számonkért, hogy miért nem írok, válaszolok neki azonnal !!!.

Nevetséges.

febr. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
60%

19. Inkább a40-es pasi az, ha nem kell neki a fiatal nő. Gondolom van otthon asszony, aki nem teszi szét neki, ezért keres szexet..


És ezért sem elérhető kb soha. Gondolom gyerek is van, 1-2 biztosan!

febr. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Találkozás, telefon sokkal jobb lenne szerintem, mint írogatni.
febr. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
30%
24. Veled egykorú miért nem érdekel? Ezt én sem értem.
febr. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként igen,a személyes kontaktnak nincs párja,a pötyögést én is személytelennek tartom-írom mindezt nőként.

Felvethetnéd a telefonálás vagy kávézás ötletét,esetleg rávezethetnéd.Bár úgy érzem,bőven tele vagy előítéletekkel,negatív elméletekkel...

febr. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező, én is 27 éves nő vagyok, mégse szoktam rögtön és azonnal válaszolni az embereknek (sőt), annak se, akivel ismerkedem, mert egész egyszerűen nem érek rá. Közben attól még be lehet kapcsolva a netem és tűnhetek elérhetőnek. És halálom, amikor egyes férfiak nem értik meg, hogy nem online élem az életem. Úgyhogy szerintem se kéne emiatt még annyira ítélkezni a férfit illetően, inkább találkozzatok majd személyesen. Vagy ha ennyire rá vagy görcsölve, akkor inkább hagyd szerencsétlent békén, mert az agyára fogsz menni, és nem mellesleg te is kicsinálod saját magadat.
febr. 10. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!