Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Alacsonyi jövdelemmel, de jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsonyi jövdelemmel, de jó humorral, intelligenciával, két diploma, figyelmességgel mennyire nehéz manapság főleg interneten külsőben nálam jobb kategóriájú nőt találni?

Figyelt kérdés
Általában olyan nők jönnek be akik nálam hát jobban néznek ki, három hónapja lett vége egy 11 éves kapcsolatomnak, így újból kimegyek a "párkapcsolati piacra", mivel dolgozok nincsenek nagyon programjaim, így főleg az internet jön csak szóba
febr. 10. 22:45
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
59%

Alacsonyi jövdelem + két diploma

Bölcsész vagy ?


:)))))))))

febr. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Először is legyenek programjaid. A "jónőket" interneten biztosan nem fogod lehalászni, és élőben is necces.


Mindenki dolgozik, nekem kutyám is van, mégis rengeteg helyre eljárok.

febr. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
1. Hivatásnak élek és két darab tanári diplomám van....
febr. 10. 22:48
 4/31 anonim ***** válasza:
39%
Fogadd el a dagadt nőket. Másra nincs esélyed.
febr. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
83%

2 kiskorú gyerekem is van, dolgozom, elváltam, mégis vannak programjaim hol gyerekekkel, hol nélkülük.


Nehéz dolgod lesz olyan nőt találni.

febr. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
49%
#1: bölcsész diplomával jóval átlag felett keresek, a szaktársaim javával együtt..
febr. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
4. A nagyon csinos vékony vonzó nők az eseteim, a hosszú kapcsolatomban is ilyen nő volt a párom, ezért reménykedem hogy belső tulajdonsággal lehet még azért a nőkre hatni
febr. 10. 22:52
 8/31 anonim ***** válasza:
90%
Azért hagyott el az exed, mert rájött, hogy kategóriákkal feletted áll? Úgy nehéz lesz.
febr. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
0%

#6

A mekis szaktársakra gondolsz az éjszakai műszakban ?

febr. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
8. Nem nem azért hagyott el azért mert megcsaltam fizetős lánnyal tudom hiba volt
febr. 10. 23:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!