Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a vonzalom jele lehet?

Figyelt kérdés

Kondiban van egy-két lány, akikkel gyakran összetalálkozik a tekintetünk. Háromból legalább egyszer, amikor rápillantok, akkor visszanéz, vagy elve már nézett. Sokszor el sem kapja a tekintetét. Semmi flört, vagy mosoly, csak a nézés. Van köztük olyan is, aki a párjával jön le..

Pedig nem vagyok kigyúrt kicsit sem. Jó alakom van, de vékony vagyok. Nem hiszem, hogy azért nézne vissza, mert "bámulom", mert egyrészt mindenki más is bámulja őket, másrészt nyilván 1-2 lánnyal van csak ez, nem mindenkivel.

Ez annak a jele, hogy tetszem nekik, vagy legalábbis nem vagyok közömbös?


febr. 11. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Eselyes. Probalkozz be.
febr. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
28%
Csak bámul ki a fejéből.
febr. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 BohócKolbász ***** válasza:
79%
Hívd meg valamire. Vegyél neki egy proteinszeletet. Vagy igyatok együtt egy-egy proteinshake-et, ajánld fel hogy csinálsz neki. Mosolyogj mintha semmi hátsó szándékod nem lenne. Ha elutasít akkor az egy nemleges válasz.
febr. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
66%

Nem mindenkinek jön be a kigyúrt test.

Valószínűleg rajtad jól oszlik el, jóképű vagy.


Lépj felé, ha neked is tetszik ;)

febr. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!