Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A most 30-40 es férfiaknak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A most 30-40 es férfiaknak a legnehezebb nőt kapnia?

Figyelt kérdés

Én úgy vettem észre hogy a 80,90 években született férfiak az arányában a legrosszabb adottsàgúak. (Ne kérdezétek : igen én is ebbe a korosztályba tartozom)


Szóval sokan alacsonyak , nem jóképűek , hajlamosak a hízásra vagy sok betegség gyengíti őket. Átlag képességük van : ész , farok , művészetek felé. Mindenben olyan kis átlagok amivel nem lehet semmit elérni - kitűnni.



Na de ott vannak a 45,50,69 stb ferfiak akik úgy jobban össze voltak rakva. Több a tehetséges , értelmes ember. És ott vannak a nagyon fiatalon (most 25 alattiak) akik trágya ugyan a személyiségük de vekonyak , magasak genetikailag. Nem rondak arcra se arányában. Van tehetség is köztük


Aki jelenleg 26-40 között van annak van a legnagyobb hátránya a nőknél 😐😢



febr. 14. 06:05
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
76%

Add lejjebb a külsővel szemben támasztott elvarásaidat!

Szívesen 😏

febr. 14. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
82%
Jaja, mindenki hibás csak te nem. :)
febr. 14. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
87%

Nem. Pont nemrég voltam egy másik topikban, amit egy 19 éves incel srác nyitott.

Szóval az, hogy valakinek gondjai vannak az ismerkedéssel nem életkortól függ.

Az én egyik exem (fiatal csaj) egy 50-es manussal járt össze szexelni annak idején, aki a településről egyéb nőket is megkapott.

febr. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 A kérdező kommentje:

#1


Az mi jóra vezetne? Becsapni valakit aki nem tetszik?

febr. 14. 06:58
 5/51 anonim ***** válasza:
90%

4

Na mi nők, ugyanigy vagyunk!

febr. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
71%
Ha jól néz ki és tud bánni a nőv akkor nincs hátrányban.
febr. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:
Hát de a többség nem nézz ki jól 30-40 közt. Legtöbb pocakos ami alapból ront a megjelenésén.
febr. 14. 07:29
 8/51 anonim ***** válasza:
55%

#7


Minden generáció eljuthat addig, hogy rosszul néz ki 30-40 évesen, egy mai 20 éves is.

Ezert kell tenni ellene.

febr. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
53%

7: Ezért érdemes edzeni, odafigyelni mit eszel, mert aki gyorskaján él, folyton túl cukros, sós dolgokat eszik, alkoholt fogyaszt, az meg fog látszani.


Betegség okkal alakul ki ilyen fiatalon, aminek rendszerint a rossz étrend és mozgáshiány az oka!

febr. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 mikeXxX ***** válasza:
63%
Èn azt veszem èszre dugásra nap mint nap találnèk valakit de engem egy szèp monogám kapcsolat tenne boldoggá ezèrt továbbra is inkább csak azt keresem de ezt nehèz megtalálni nagyon . 44f
febr. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!