Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A most 30-40 es férfiaknak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A most 30-40 es férfiaknak a legnehezebb nőt kapnia?

Figyelt kérdés

Én úgy vettem észre hogy a 80,90 években született férfiak az arányában a legrosszabb adottsàgúak. (Ne kérdezétek : igen én is ebbe a korosztályba tartozom)


Szóval sokan alacsonyak , nem jóképűek , hajlamosak a hízásra vagy sok betegség gyengíti őket. Átlag képességük van : ész , farok , művészetek felé. Mindenben olyan kis átlagok amivel nem lehet semmit elérni - kitűnni.



Na de ott vannak a 45,50,69 stb ferfiak akik úgy jobban össze voltak rakva. Több a tehetséges , értelmes ember. És ott vannak a nagyon fiatalon (most 25 alattiak) akik trágya ugyan a személyiségük de vekonyak , magasak genetikailag. Nem rondak arcra se arányában. Van tehetség is köztük


Aki jelenleg 26-40 között van annak van a legnagyobb hátránya a nőknél 😐😢



febr. 14. 06:05
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
100%

Én pont 30 éves voltam amikor elkezdtem alaposabban szűrni a férfiak között, úgyhogy 5 évig nem volt senkim, mire megtaláltam a férjemet.

Ő más volt mint a többi.

Gyereket akart, házasságot és udvarolt .

Előtte meg ócska emberekkel voltam együtt akik nem akartak elköteleződni, udvarolni , sőt még ők húztak le engem anyagilag.

febr. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:

41-es én is gyereket akarok és házasságot, szerelmet, élethosszig tartó társat.

De az udvarláshoz kell egy udvarolható hölgy aki ezt hagyja. De ez nincs meg, fogadjuk el hogy nem mindenki ad jeleket, nyit a férfiak felé.


Így nagyon nehéz. Így zaklatás ha "udvarolsz". Sajnos az udvarlás manapság már a zaklatás szinonimája lett.

febr. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
24%
A most 30-40-es korosztálynak a legkönnyebb nőt találni. Mert már rendelkeznek egy biztos egzisztenciával, kinőttek a kisfiú meg a bizonytalan korszakból, és készen állnak a megállapodásra. Aki ebben a korban is csak bukdácsol a társkereső piacon, ott vele van a gond.
febr. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
42-es. Nem az udvarlás számít zaklatás, hanem az, mikor olyannak udvarolsz fejedet a homok dugva, mint aki nem akarja észrevenni, hogy az adott hölgy nem nyitott rá, s már vagy 5x visszautasított, de te még mindig próbálkozol. Ne keverd a szezont a fazonnal. Venni kéne a jeleket, meg azt is, ha vki nem vevő rád, mert akármilyen hihetetlen van ilyen is.
febr. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
44-es köszönöm a durva, kifejezetten beszólogatós stílust. Emiatt tűnt el az udvarlás. A nőkből eltűnt a kedvesség és a kecsesség teljesen, így a férfiak nem fognak udvarolni sem, hiszen ezt kapják. Vagy zaklatónak vannak minősítve vagy idiótának akik nem veszik a "jeleket" mint valami jeladó állomás.
febr. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
66%

Semmi durva nem volt a 44ben.

De ne kend a nőkre a te hiányosságodat az udvarlásra való képtelenségedet.

Nem azért nem udvarol egy férfi mert ilyen meg olyan a nő.

Hanem azért mert el vannak férfiatlanodva, fogukhoz verik a garast, és nem akarnak semmi nyújtani, csak kapni.

febr. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:

46-os azért téged se kell félteni a szídásban, de igenis durva volt. Senki sem gondolta hogy mindenki vevő lenne rám, direkt piszkálódós volt.


Én annyit írtam hogy az udvarláshoz kell egy vevői szándék. Ezzel nem azt mondtam egy percig sem hogy mindenki irányába nyitottságot kell mutatni. De manapság az van hogyha tetszem is egy lánynak se ad jeleket, se hagyja hogy udvaroljak.


És igen sok férfi nem mer ezáltal semmit se lépni mert a nők nem engedik, óvatosak, gyanakvóak, félnek vagy bármi.


Nem hibáztatok senkit de mindkét félnek van ebben sara úgymond.

febr. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:

Én amikor megismertem a férjemet, nem ő volt a nagy ász a számomra.

De nem adta fel.

És igaza lett, mi tényleg összetartozunk.

Volt akit elhagytam mert szerintem langyos volt. Hát öcsém! Meg se kérdezte hogy miért. Nem is érdekelte.

De ez nem egy játszma volt a részemről, tényleg nem működött. Nem érdekelte. Vártam 2 hetet hogy ír e egy mondatot vagy egy szót, de semmi. Beletörődött azonnal, igaza is lett , nem lettünk egy pár.

febr. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
Ha nyitott a hölgy lehet kitartóan udvarolni, nem erről beszéltem én sem. De ha vki többszöri nem után is erőszakoskodik, akkor az már nem udvarlás. 45-ös, hidd el,ha te bejössz egy csajnak és nincs senkije, akkor jó néven fogja venni az udvarlást. Ha nem veszi annak, valószínűleg nem nyitott rá. Neked fogalmad sincs arról, hogy az milyen durva, mikor egy pasit 10 x küldesz el egy szórakozóhelyen mások előtt,ő meg még mindig ott szórakozik, hogy de miért nem.
febr. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
Azért kiváncsi lennék átlagba hány lánynak kell udvarolni hogy legyen is valami..mert nekem eddig senki nem kart semmit.
febr. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!