Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A most 30-40 es férfiaknak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A most 30-40 es férfiaknak a legnehezebb nőt kapnia?

Figyelt kérdés

Én úgy vettem észre hogy a 80,90 években született férfiak az arányában a legrosszabb adottsàgúak. (Ne kérdezétek : igen én is ebbe a korosztályba tartozom)


Szóval sokan alacsonyak , nem jóképűek , hajlamosak a hízásra vagy sok betegség gyengíti őket. Átlag képességük van : ész , farok , művészetek felé. Mindenben olyan kis átlagok amivel nem lehet semmit elérni - kitűnni.



Na de ott vannak a 45,50,69 stb ferfiak akik úgy jobban össze voltak rakva. Több a tehetséges , értelmes ember. És ott vannak a nagyon fiatalon (most 25 alattiak) akik trágya ugyan a személyiségük de vekonyak , magasak genetikailag. Nem rondak arcra se arányában. Van tehetség is köztük


Aki jelenleg 26-40 között van annak van a legnagyobb hátránya a nőknél 😐😢



febr. 14. 06:05
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
17%
A nok feneket kell nezni.. ha el kapp egy olyan erzes hogy be verned neki a lompost akkor az mar jo jel.
febr. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
40%
Minden kornak megvannak a maga nehézségei. Tiniként minden valahogy is kinéző lányhoz (értsd: az alsó 10%-ot kivéve) több fiú is próbál közeledni. Persze a szebbekhez és a vagányabbakhoz többen, a visszafogottabbakhoz és a kevésbé szépekhez nyilván kevesebben. Itt még az a nyerő a fiúk közül, aki el tudja hitetni, hogy a szülei nem tudják rövid pórázon tartani, az önállósodás, szülői kontroll lerúgása ebben a korban a lányoknak hatalmas vágya. A 20-as évek elején már komolyabban belép a képbe a jövőkép, mármint nem az olyan kamaszos "menő doki leszek, aki felfedezi a rák ellenszerét, vagy űrhajós" féle megalomán tervek, hanem a realisztikusabbak, amik az évek alatt egyre fontosabbak és tisztábbak lesznek. Közben bármennyire is divat itt tagadni, a csajok az egzisztenciát is komolyan veszik. Itt legtöbbször nem a vagyonokba kerülő autókról és saját, hitelmentes 100 millás lakásról van szó, hanem arról, hogy a csajok egyre jobban el akarnak szakadni a szülők felügyeletétől és a tőlük való függőségtől. Szóval egy normál albérlet és (elsősorban vidéken!) egy tényleg saját rendelkezésre álló, megbízható autó simán megteszi. 30 körül legkésőbb aktiválódik a fészekrakó program, itt már egyre inkább a megbízható, kiszámítható, stabil (lelkileg, egzisztenciálisan) férfiak kezdenek előnyhöz jutni. A legtöbb nő ilyenkor már rendelkezik annyi tapasztalattal, hogy már nem a szőke herceg fehér lovon kell neki, hanem egy hozzá hasonló átlagos férfi. 35 és 45 között van rendszerint egy életközépi válság, amikor már bármennyire próbálják tagadni, de észreveszik az idő múlását és még ki akarják élvezni a fiatalságuk utolsó maradékait. Ez hasonlít a férfiak kapuzárási pánikjához, csak korábban bekövetkezik. Ilyenkor jön rendszerint egy nagyobb fogyókúrás időszak, nekiállnak sportolni (ha addig nem tették), többet költenek a kinézetükre és ilyenkor kezdődik a korban visszafelé válogatás a férfiak körében. Ez olyan 40-45 éves korra rendszerint lezajlik, aki még ezután is egyedül marad és valóban szeretne társat, az már a gyerek témát elengedi és inkább amolyan "két magányos együtt" féle kapcsolatot keresnek, aminek a lényege, hogy bár együtt vannak és vannak közös programok, de továbbra is fontos az "én idő" és a saját élet.
febr. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
0%

32-es: tűpontos elemzése a korosztályok helyzetének.


37 éves férfiként a legrosszabb korban vagyok. Se nem elég tapasztalt se nem elég fiatal.


Pedig most még lehetne igaz társam akivel jövőt építhetnénk.

febr. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
Most a legnehezebb bárki bármit mondd. 43 múltam,ennyi idősen minden normális nő már családos,aki nem az elvált aztán 2 gyerek 3 gyerek vagy rossz esetben kuplungos.😀 Szeretem a gyerekeket,de 2-3gyereket nem tudok meg nem is akarok lízingelni.Nincsenek nagy elvárásaim..talán csak az hogy ne legyen molett az illető! Amúgy jól szituált vagyok,becsületes munkával jól keresek,nem iszok,nem cigizek! De a normális pasik nem kellenek a mai nőknek sajnos. Szerintetek akkor ilyenkor mi a szitu???
febr. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:

Szerintem 30-tól mindkét nemnek nehéz, ez egy elveszett ( majdnem mondtam egy csúnyát ) generáció.


A 30-as nők olyan férfit akarnak aki ugyan létezett a szülei korában, de már nem. A férfiak dettó olyan asszonyt szeretnének aki létezett még a szülei korában, de már nem.


Magyarul mindkét nemnek áldozatokat kell hozni.


A nőknél ezek:

- A férfi nem biztos hogy nálad sokkal több diplomával fog rendelkezni, lehet hogy 1 végzettsége és diplomája lesz csak míg Te kiművelt fővel rendelkezel.

- A férfi nem biztos hogy tökéletesen ért majd a ház körüli dolgokhoz.

- A férfi nem biztos hogy 190 lesz.

- A férfi lehet hogy bruttó 600-800 körül keres majd és nem többet.


A férfiaknak pedig:

- A nő nem lesz topmodell.

- A nő nem lesz konyhatündér.

- A nő nem lesz takarítógép.

- A nő lehet többet keres majd mint te és magasabban is iskolázott.


Tehát én kb. ennyit mondanék amire érdemes lenne odafigyelni.


Én pl. próbálok felfigyelni az átlag, vagy most már az átlag alatti nőkre is, hátha...


37F kereszténycel

febr. 21. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
65%

Próbáld ki egyszer hogy:

Udvarolsz, megbízható vagy és nem félsz elköteleződni.

Mindjárt potenciális partnert fognak benned látni.

febr. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:

36-os sajnos az udvarlás nem 'divat' már. Én most járok egy közösségbe és mindenki iszonyatosan zárkózott, nincs meg egy mosoly, egy kedves szó, egy apró gesztus se, senki részéről. Nyilván még kezdő vagyok de azt vártam itt majd esetleg lehet ismerkedni, de egyelőre semmilyen formában nem látom lehetőségét. A zárkózottság okán.


A megbízhatóság és elköteleződés nálam abszolút nem gond, sőt. De odáig el kellene jutni.


A nők bizalmatlanok pláne ebben a 30-40 közötti korosztályban.

febr. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
Az udvarlás az inceleknél nem divat.
febr. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:

De te átugrod az első szakaszt. Persze hogy nincs nőd.

Elhivsz egy csajt moziba, vagy egy hamburgerre vagy csak egy kávéra és máris elkezdődik valami.

febr. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:

És csak annyit mondok neked:

A legjobb palit is otthagytam , pedig szerelmes voltam, mert nem udvarolt…..

febr. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!