Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A most 30-40 es férfiaknak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A most 30-40 es férfiaknak a legnehezebb nőt kapnia?

Figyelt kérdés

Én úgy vettem észre hogy a 80,90 években született férfiak az arányában a legrosszabb adottsàgúak. (Ne kérdezétek : igen én is ebbe a korosztályba tartozom)


Szóval sokan alacsonyak , nem jóképűek , hajlamosak a hízásra vagy sok betegség gyengíti őket. Átlag képességük van : ész , farok , művészetek felé. Mindenben olyan kis átlagok amivel nem lehet semmit elérni - kitűnni.



Na de ott vannak a 45,50,69 stb ferfiak akik úgy jobban össze voltak rakva. Több a tehetséges , értelmes ember. És ott vannak a nagyon fiatalon (most 25 alattiak) akik trágya ugyan a személyiségük de vekonyak , magasak genetikailag. Nem rondak arcra se arányában. Van tehetség is köztük


Aki jelenleg 26-40 között van annak van a legnagyobb hátránya a nőknél 😐😢



febr. 14. 06:05
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
32%
Mást tapasztalok. 40 év fölöttieknek van barátnőjük vagy feleségük. 40 év alattiak nehezebb társat találniuk. Mert 40 év felettiek az korosztály akkoriban PL:nem volt internet és nem volt ennyi amerikai szenny média. Simán össze jött nekik ő igényeinek megfelelő nő. Mostani 40 alatti korosztálynak sokkal nehezebb dolguk van. Mert internet és sok amerikai szenny média miatt eltorzult a magyar nők igényei.
febr. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
38%

Mindig ezek voltak az igényeink.


És a férfiak igényei mindig is torzak voltak.

febr. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
18%
Keress egy magadhoz hasonló nőt,nala nem lesz hátrányod. A huszonéves modell alkatú lányoknál valóban nincs esélyed. Pasik elvárásai irreálisak, a nők meg jól teszik, hogy nem állnak össze akárkivel
febr. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
67%
#13 Mert a nőké abszulót földhözragadt, azért mondják, hogy a férfiak 95%-a ronda. Nyilván.
febr. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
74%

Én most vagyok 35 és kénytelen voltam azt hazudni több embernek is (pl munkahelyen) hogy van barátnőm hogy hagyjanak békén.


Már több ember is érdeklődött hogy van e párja.

Van olyan is aki azt is mondta hogy ha a "jelenlegivel" véget ér a kapcsolat akkor ö szívesen lesz a barátnőm.


Szerinted ha igaz lenne az állításod akkor én kénytelen lettem volna hazudni.

febr. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
43%
14-es, hát túl sok jó pasi nincs is, sokkal több a szép nő, sajnos. Reálisabb, mint a férfiaké. Hány párt látsz, ahol a pasi csúnya,igénytelen, míg anő szép csinos? Na ugye,sokkal több ilyet, mint fordítva
febr. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
28%

"Mert a nőké abszulót földhözragadt, azért mondják, hogy a férfiak 95%-a ronda. Nyilván."


Amikor minden férfi le van buuzizva, aki törődik magával, akkor igen, nagyon kevés a helyes, jó alakú, rendezett, stílusos, illatos férfi.


Nem az igényeink magas, a férfiak igénye alacsony önmagukkal szemben.

febr. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
71%

Érdekes, hogy itt mindegyikotok azért vinnyog, mert a nők igenye eltorzult! Tényleg?


Neked mi az igényed a nő felé?

Hogy házias legyen? Hogy jó anya"alapanyag" legyen? Egy lóf*szt! Vékony, bombatestü nő kell, (és lehetőleg rabszolga legyen)

Kossz, maradok egyedul

🖕🖕🖕

febr. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 A kérdező kommentje:

18 😁


Nem állunk az utadba! Boldog magányt

febr. 14. 18:07
 20/51 anonim ***** válasza:
37%

19

Igen, nekem boldog lesz! 😊😉 és neked? Jah, Nem! Azért született a kerdés is!

febr. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!