Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A most 30-40 es férfiaknak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A most 30-40 es férfiaknak a legnehezebb nőt kapnia?

Figyelt kérdés

Én úgy vettem észre hogy a 80,90 években született férfiak az arányában a legrosszabb adottsàgúak. (Ne kérdezétek : igen én is ebbe a korosztályba tartozom)


Szóval sokan alacsonyak , nem jóképűek , hajlamosak a hízásra vagy sok betegség gyengíti őket. Átlag képességük van : ész , farok , művészetek felé. Mindenben olyan kis átlagok amivel nem lehet semmit elérni - kitűnni.



Na de ott vannak a 45,50,69 stb ferfiak akik úgy jobban össze voltak rakva. Több a tehetséges , értelmes ember. És ott vannak a nagyon fiatalon (most 25 alattiak) akik trágya ugyan a személyiségük de vekonyak , magasak genetikailag. Nem rondak arcra se arányában. Van tehetség is köztük


Aki jelenleg 26-40 között van annak van a legnagyobb hátránya a nőknél 😐😢



febr. 14. 06:05
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:
50-es nem kell soknak, elég egynek is. Az a lány viszont legyen nyitott, és pont téged akarjon. Ennyi
febr. 22. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!