Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mamahoteles nőkkel leállnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mamahoteles nőkkel leállnátok ha ti már külön éltek?

Figyelt kérdés

Mik lehetnek a veszélyei egy mamahoteles csajnak?



25-33 éves korosztály


febr. 15. 08:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
69%
Persze. Hozzám költözhetne
febr. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
72%

Otthon élek én is, lassan kész a házam, 29 éves vagyok. Kvára nincs mama hotel. El vagy tévedve. A férfiak szoktak rohadt lusták lenni. Saját magamra mosok, főzök, takarítok, vásárolok, tankolom az autómat stb. Csak ott élek. Még. Ellenben a férfiak szeretik, ha kiszolgálják őket, ez tapasztalat.

inkább a férfiaknak van veszélye ilyenkor. A nőtől várnák el ugyanazt a kiszolgálást.

febr. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%

Nem.


De az én értelmezésem szerint a mamahotel nem egyenlő azzal, hogy otthon élsz és eltartod magad és ellátod magad.


Mamahotel alatt én a nem is dolgozom, nem csinálok semmit sem és kiszolgálnak a szüleim a mai napig dologra gondolok.

febr. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
2 - Ja, férfiként anno én is így voltam mégis mamahoteles voltam. Szóval nem kell a mese.
febr. 15. 08:36
 5/23 anonim ***** válasza:
48%
Milyen anno, az előző kérdésedben még jelen időben laksz otthon. :)
febr. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
69%

Miért is kéne elköltöznöm?

Azért, hogy a fizumból max. egy szobát tudjak bérelni Budapesten? Itt meg kertes ház van, itt a kutyám, bevásarlas is egyszerűbb mert van autó és még sorolhatnám. De ami a legeslegjobb, így tudok félretenni évi 2 nyaralásra.

Albérlettel, ilyen árak mellett azt hiszem, hogy örülnék ha egy sört megengethetek magamnak élvezeti cikként.

febr. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
28%
Hát ide járhatna filmezni meg dugni. De nem akarnám beköltőztetni magamhoz. Nem vagyok szamár ingyen eltartani.
febr. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
83%
Igen. Tudom, milyen nehéz a mai világban saját lakást szerezni.
febr. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
82%
Persze. Nekem mindegy. Ha jól kijövünk egymással, megvan a kölcsönös vonzalom, akkor mit számít hogy hol él?
febr. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

6 - Mondjuk az önálló élet miatt. Vársz a pasira aki majd kiemel anyutól?


5 - Az előző kérdésem egészségügyi témában volt.

febr. 15. 09:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!