Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mamahoteles pasikat megvetés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mamahoteles pasikat megvetés övezi. De mi a helyzet a pasihoteles csajokkal?

Figyelt kérdés

Ismerkedés közben nem egyszer belefutottam olyan csajokba, akikről hosszabb beszélgetés után kiderült, hogy - bár ők lenézik a mamahoteles pasikat - ők valójában pasihotelesek. Mit értek ezalatt?

"Jajj, amikor szakítottam a Ferivel, átköltöztem a Sanyihoz, aztán a Sanyival szétmentünk, és kiköltöztem a Józsihoz Solymárra, aztán mikor otthagytam a Józsit, elköltöztem a Gerihez a kilencbe'."


Ugyanúgy képtelenek otthont teremteni, mint a férfiak (a mai gazdasági környezetben persze ez mindenkinek nehéz), de őket nem övezi általános megvetés és gúny. Miért is van ez?



jan. 8. 10:22
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
20%

Kettős mérce??? Ez neked kettős mérce?

Amikor évezredeken kersztül el voltunk nyomva? Szerinted nem alap, hogy nehogy már a nő fizessen a lakhatásért!

jan. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
94%
Most erre mit mondjak? Ha a férfiaknál ennyire a padlón vanna léc, hogy kézről kézre (házról házra) adják a csajt, akkor ez van... Ha nekik ez megfelel... A férfiakat kellene megkérdeznek, hogy miért nem igényesebbek.
jan. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
21%

Nőknél ez nem gúny tárgya.


Amelyiknek van önálló lakása pl 10 ből 9 nél szülő vette. Ex vette , valami öröklés és gazdag barát segítsége által vette. Szinte nincs olyan hogy Marika 20 évesen elkezdett dolgozni és teljesen egyedül összegyűjtötte rá a pénzt és 52 évesen megvette a lakást. Hanem Marika már 22 évesen saját lakással van …. Miből… 🧐😁👏

jan. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
28%

"De hát az egészen más!"


Ahogy pl. az is, hogyha a csávót az anyja irányítja, az rossz, de ha a nő az apját bálványozza, mindent a fater véleményéhez igazít, akkor az viszont már jó.

jan. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
72%
Én ezt nőként is gáznak látom. Tipik olyan nők, akik kicsit sem a szerelmet keresik egy kapcsolatban, hanem azt, hogy ne kelljen albit fizetni. Gusztustalan. Én eddig egyetlen egy pasival laktam együtt, vele volt ahhoz elég komoly a kapcsolatunk. Nem költözök oda senkihez két hét beszélgetés után.
jan. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 A kérdező kommentje:
4 Vagy ha egy olasz pasi hívja minden nap a mammát, az olyan latinos, macsó, családcentrikus, ha egy csóró magyar, az lúzer, mama pici fia :D
jan. 8. 10:30
 7/50 anonim ***** válasza:
93%
Sanyinak, Gerinek, Petinek senki sem tart pisztolyt a fejéhez, hogy odavegye maga mellé a csajt. Ha neki van lakása, a csajnak meg nincs, akkor adódik a kérdés, hogy összeköltözéskor miért is ne költözhetne hozzá, ha nekik így jó. SanyiGeriPeti meg biztos kompenzálva lett. Ez mégiscsak felnőttebb élet, mint anyunál lakni 30+ évesen.
jan. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 A kérdező kommentje:
#5 Ráadásul a pasik is szívesebben költöznek össze majd olyan csajjal, aki addig egyedül (is) élt, nem pedig pasitól pasihoz költözgetett. Mert jó eséllyel lesz normális, életképes, önálló nő, aki tényleg azért akar összeköltözni, mert tetszik neki a férfi, nem pedig mert valahol lakni kell.
jan. 8. 10:32
 9/50 anonim ***** válasza:
66%
#7 albérletbe is lehet költözni, nem muszáj évente más pasihoz cuccolni. Vagy nőhöz, ha épp pasiról van szó, mert legalább ugyanannyi élősködő férfi is van, mint nő.
jan. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
80%
#9- senkihez nem lehet odaköltözni, aki nem akarja. Honnan tudod, hogy nem a pasik akarják, hogy a csaj menjen?
jan. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!