Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mamahoteles nőkkel leállnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mamahoteles nőkkel leállnátok ha ti már külön éltek?

Figyelt kérdés

Mik lehetnek a veszélyei egy mamahoteles csajnak?



25-33 éves korosztály


febr. 15. 08:30
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Nem, én csak hozzám hasonló szinten lévő nőkkel állok le ha kapcsolat a cél
febr. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
89%
6 vagyok. Leírtam, hogy drága. Te ennyire sötét vagy, vagy szórakozol? Ha majd megismerek egy férfit, akkor elköltözök. Addig felesleges. Akinek ez nem tetszik, az engem hagyjon békén.😃
febr. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
12 - Szóval egyedül képtelen vagy eltartani magad alapszinten és kell a férfi aki biztosítja neked az anyagi biztonságot? Hány éves vagy, hogy nem sikerült elérni ezt az alapszintet? :'D xDDDD
febr. 15. 09:54
 14/23 anonim ***** válasza:
71%
Tőled biztos több az xd-zéseddel...
febr. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Szánalmas, életképtelen példány vagy. :D


Majd jön a megmentő férfi aki kiemel a mamahotelból, lehet majd lesz 1-2 gyereke meg ilyenek, de el kell majd fogadnod.

febr. 15. 10:15
 16/23 anonim ***** válasza:
68%

Tévedsz, nem kötelező elfogadnom.😃

Minden jót!

febr. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
31%

Attól,hogy xd-zik valaki, nem jelenti,hogy igaza van, csak megsúgom.

Csak azt,hogy vergődik

febr. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
44%

Nőként mondom, a húgom is ez a kategória, és nem nagyon tudom elképzelni se párkapcsolatban, se önerőből önnálóan élni.


Szerintem ő arra játszik, hogy idős korában majd ápolja Anyut, aztán örökli az ingatlant. Nekem ez nem élet de az ő sorsa, úgy rontja ahogy akarja.

febr. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
70%
Majd ha lesz valami normális, épkézláb pasi az életemben, akkor elköltözöm, addig nem. És még mielőtt megkapom én is: Nem azért mert ne tudnám kifizetni, de minek fizessek csak azért, hogy az üres házban/lakásban legyek és aludni járjak oda?
febr. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
19 - Ezen az elven mozog sok férfi is, mégis mamahotelesnek vannak titulálva.
febr. 15. 12:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!