Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Beszélunk, aztán átmegyünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszélunk, aztán átmegyünk másik platformra aztán kihal a beszélgetés. Törjem magam ilyen pasikért?

Figyelt kérdés

Megbeszéljük pl hogy minden oke tetszunk egymasnak közel is laknak senki nem akar komolyat(en csak azért nem, mert nincs szabadidőm ugyse, tehát heti 1, nqgyon max heti 2 alkalommal tudok csak találkozni olyanokkal akik nem élnek velem, hanem csak randik vannak), találkozni akarnak, én húzom néha (mivel idegen úgyis, lehet élőben nem is tetszik mivel volt már egy rakat teljesen felesleges olyan randim, hogy csak azt néztem mikor léphetek már le:()

És szoval igy áttértünk pl.whatsappra, messengerre a társkerről és beszelgetések után kialakul elöszor az olyan hogy jo reggel milyen a napod tipusu unalmas beszélgetések, aztán mivel ezek engem zavarnak, igy lassan még ez is lecsökken a semmire.


Olyan is volt hogy tarskeren elkerte a pasi a messengerem(facem nincs amúgy), felvettuk a kapcsolatot, írta hogy oké megvagy megismertelek, aztán azota se ír semmit. Még én írtam rá erre is ma.


Szóval meghal az egész.

Strapáljam én magam ilyen pasik miatt hogy írok, feldobom a társalgást, témázok?


Volt aki telefonon is hívogatott szóban, vele is haldoklik a cset már.



#halott csetelések
febr. 2. 07:32
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
72%
Tipikus eset mikor a nő is unalmas, és mindent a másiktól vár esete.
febr. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok unalmas egyáltalán.
febr. 2. 07:44
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem írogatni kell, hanem találkozni. Én se írogatnék hetekig senkinek.
febr. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:

Akikkel találkozom le se lehet aztán vakarni magamrol. A pasikrol szól a kèrdès hogy akik már cseten se fognak meg, tehát azt se váltják ki hogy hanyatt homlok kéne rohannom vele a randira, erőltessem e azt, hogy ebből jó is ki tudna e sülni.


Az egyiket leráztam mwr szimplán azzal hogy mégse akarok találkozni dolgom van mindig.(valójában sajnálom rá az egyetlen szabadidőmet a héten mert tényleg alig van, es azt a maréknyi időnet nem akarom már unalmas randikkal eltölteni)


A màsikat nem tudom feldobjam e(akivel áttértünk messengerre es meghalt a cset)


Es van most a harmadik aki kintről jön haza 1 hétre. Nekem ő lenne a legjobb mert ő is alig ér rá mint én. Havonta van itthon 1 heteket, nekem ez messzemenően a legjobb lenne. Szoval en nem érek rá pasizni ő se nőzni igy a maréknyi időnkben lenne akivel egyutt lehetek garantáltan.

Nos ő tűkön ülve számolja már a napokat visszafelé hogy nemsokára itt van, én meg közben a napi jóreggeltezős small talktól teljesen lejöttem a dologról..igazábol nekem az is mindegy lenne ha ezzel a lendülettel nem most hanem 2 honap mulva jön csak haza..

febr. 2. 08:15
 5/37 A kérdező kommentje:

3.

Es pont ez a bajom hogy a csetek engem lehoznak annyira hogy a randitol is elmegy a kedvem..

febr. 2. 08:15
 6/37 anonim ***** válasza:
50%

Mivel átlagban 5-6 matchből egy személlyel lesz randi, én mindig több nővel csevegtem.

Ha eljutottam a telefonbeszélgetésig, vagy a személyes találkozásig, akkor a többi chatet félretettem.

Van aki megsérődik emiatt, van aki nem. Mindenesetre így működik a világ.

febr. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
De ezek nem valami kapós pasik..
febr. 2. 08:20
 8/37 A kérdező kommentje:

Nem véletlen vannak társkeren.

Akit offoltam az pl szexkapcsikban nyomul csak, nekem az is jó lenne tényleg, csak valahol ott halt meg bennem a dolog hogy elment a kedvem a randitol mert azt érzem valahogy, hogy minek találkozzak vele? Annyira nem nagy ász a pasi hogy el legyek tőle ájulva.

Most itt virít az üzenete a telefonom amire várja a választ hogy de hogy mikor fogunj találkozni ha nem rrek rá soha? Hogy akatom en ezt hogy csináljuk?(bakker azert huzom az egészetk mert tényleg minek találkozzak vele? Valahol nem latom értelmét. Nem vagyok elájulva se szerelmes sem ha d.gás kellene ahhoz meg semeddig nem tartana felhivnom vm haveromat is es akkor legalább nem idegen random senkikkel vagyok. De ezt ugye nem irom màr neki le...igy lóg a kèrdése a levegőben)


A másik meg akivel haldoklik még a dolog nem domináns. Az olyan pasikat meg valahogy nem birom. De ma megeroltettem magam es irtam neki. Merthát nem tudhatom, lehet benézem. Még lehet vele lezavarok egy kört hogy most málé pasi e vagy mi ez?


Aki jön haza azzal majd összefutok. Vele legalabb tudni fogom személyesen is akkor, hogy kit ráztam le.

febr. 2. 08:26
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Fel kéne gyújtani az egész tindert. Ismerkedjen mindneki újra élőben. Bár mondjuk az emberek attól még ugyanolyanok maradnak.. Felszínes, lelketlen, taktikázó, számító. Tisztelet a kivételnek.
febr. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

A legnagyobb bajom hogy csetek alatt nem érzem azt hogy be lennék sózva egy randihoz. Hanem bakker akkor inkább még netezni is vagy aludni is jobb ha már szabadidőm van mint strapálnom magam ilyen pasikért.


Olyan is volt már nálam hogy randikra már ki se sminkeltem magam meg semmi. Mert ezeknek minek..ugy megyek el hogy csak kibirom nem fogok belehalni.

De már lassan erre se vagyok képes ilyen csetek után hogy joreggelt milyen a napod. Most ezért várjam haza kintről?

Mikor írta higy ö már szamolja a napokat is visszafelé hát én arra inkabb nem irtam semmit..


Amugy ez badoo

febr. 2. 08:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!