Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyes nők és férfiak miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes nők és férfiak miért hiszik azt hogy a közös érdeklődés vonzalmat kelt?

Figyelt kérdés

A közös érdeklődés és hobbi maximum közös tevékenységekben való részvételt eredményez de attól ez még vonzalmat nem kelt.


Főleg férfiaktól hallani ezt a romantikus álmodozást hogy " Annyi közös dolog van bennünk!"


Mintha ez annyira számítana.



febr. 19. 07:33
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
27%
Mert a nők rendszeresen ezt hazudják a férfiaknak.
febr. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
87%

Mert pl.nézd Norbit is Rékával a fittness koti őket össze.


De a többi is a bulizósak jobban passzolnak egy bulizóssal

A drogosok a drogossal

A karrieristák a szintén karrieristákkal

A csaladcentrikusak a csaladcentrikusakkal

A hívők a hívőkkel

A tolvajok a rablókkal

Es igy tovább


Szerintem így értik

febr. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
89%

Ezt ki mondta neked, hogy a " Annyi közös dolog van bennünk!" kizárólag a hobbit, érdeklődést takarja?


Egy érettebb ember ilyenkor a közös értékrend, szokások, nevelés, és hasonló fogalmak között keresgél.

febr. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
90%

Hasonló vélemény, hasonló hobbi. Én például szeretek főzni mert tanulok vele, a párom nagyon jól főz, tanulhatok tőle és szeretünk változtatni a receptem közösen és megfőzzük együtt. A hasonlóság nagyon fontos, mivel akkor nem cseszegeti egyik a másikat hogy már megint ezt csinálod, hanem mindketten élvezitek.

Az exemmel az égvilágon semmiben sem tudtunk megegyezni. Ő mesét szeretett nézni 28 évesen, én nem. Ő nem akart fözni csak étteremben enni, én igen. Hiába akartam főzni, elutasította. Én későn kelő típus vagyok ő már hajnalba kelt és elvárta tőlem. Rengeteget vitatkoztunk, és vége is lett rövid időn belül. Annyire eltért a gondolkodásunk, hogy semmi közös nem volt bennünk, hogy kb egymás agyára mentünk a szokásainkkal.

febr. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
94%
Nem feltétlenül kelt vonzalmat, viszont a közös hobbi, nézet kapcsán könnyebb beszélgetni, találkozni, mint olyan emberrel, akivel semmi közös nincs.
febr. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Persze nem az számít, de nagymértékben segíti az ismerkedést. Korreláció nagyon magas. Nem azért szeretsz bele valakibe, mert van közös hobbitok, hanem egyszerűen csak segít az ismerkedésben. Nyilván hiába lenne meg valakivel a kémia vagy bármi, ha semmi közötök egymáshoz, akkor abból kapcsolat semmiképp se lesz.
febr. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden esetben kelt vonzalmat hiszen valamilyen százalékban a külső is számít, de sokkal könnyebb szerelembe esni közös érdeklődés mentén.
febr. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
93%
Vonzalmat nem kelt, de nem jövök össze olyannal, akivel csak vonzalom van, de közös dolgok nem, szóval muszáj, hogy legyen valami. Még ha csak szex is a cél, abban az esetben is beszélgetek a másikkal, szóval nem árt, ha van valami közös hullámhossz akkor is, csak kicsit elnézőbb vagyok, akkor nem számítanak nyilván a jövőbeli tervek, szabadidő ideális eltöltése meg ilyesmi.
febr. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
92%

Mert a hobbijaid azok amivel a szabadidődet töltöd. Egy sikeres párkapcsolatban pedig szívesen töltessz időt valakivel.



Az én párom metál zenekarban zenél. Én is szeretem ezt a zenét, így szívesen lemegyek a koncertjükre, nem zavar ha három órán át ugyanazt a három riffet próbálgatja, vagy egy koncert a hétvégi kiruccanás.


Mivel hasonló az érdeklődési kör, én tudtam mi lesz, és ezeket a programokat én élvezem is.



Ha a focimeccsre kellene menni minden hétvégén, azt viszont nem bírnám. Azt se, ha lócitromot kellene lapátolni meg futószárazni minden szabad percben.



Az emberek érdeklődési köre a személyiségük része. Ha ez nem hasonlít hogy a francba lesz közös életetek? Egy párkapcsolat nem csak az, hogy összejártok dugni.

febr. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
93%
Önmagában nem kelt vonzalmat, de felkelti az érdeklődést és nagyban megkönnyíti, hogy kivel tudsz kijönni hosszú távon. Ha te sportos vagy és mennél hétvégén kirándulni, a másik fél meg egész nap csak filmezne vagy játszanak a gépen, akkor hiába a fene nagy vonzalom, szenvedni fogtok egymás mellett.
febr. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!