Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Autó elvárás manapság?

Figyelt kérdés
ismerek egy 20 éves srácot,van egy 16 éves barátnője,voltak nyaralni külföldön,16 éves lány mit tudott ebbe pénzügyileg beletenni?
febr. 20. 17:48
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
100%

Figy papi, van ilyen. Elhiszem, h furcsa, de valóban vannak olyan emberek, akik megtehetik azt, h jobban élnek nálad. Akár autót, v mindent a gyerekük feneke alá tesznek, akár másként. Nekem is volt olyan ismerősöm, akinek 20 évesen saját lakása volt.....mert a szülei vettek neki egyet. :] én is vennék a gyerekemnek, ha úgy állnék. Te nem? Most őszintén....

Egyik kollegámnak 23 évesen ott volt az új autó, de ő erre gyűjtött, összedolgozta (férfiról van szó) és meg is vette. Nem kell túlgondolni :)

febr. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
83%
Őőőőőőő, lehet nem a 16 évesekre gondolunk, amikor azt mondjuk, hogy a nők megállnak a lábukon.
febr. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:

ha a szülő teszi a gyereke alá a dolgot,az más tészta,nyilván ott is lehet visszataszító a dolog,pl ha emiatt menősködik meg kigunyolja aki nem megy nyaralni vagy azthazudja felnőttként hogy mindent önerőből ért el és elitéli azokat akiknek nem sikerült

párkapcsolatok az mindig más tészta,jó,nyilván ezzel nem lehet mit csinálni,el kell fogadni hogy a fiatal lányoknak,nőknek kivan nyalva a valaga

febr. 20. 18:33
 14/43 A kérdező kommentje:
tegnap a boltba volt előttem egy nő meg egy férfi,a nő pakolgatta le a cuccokat a pultra,fizetni kell,mutat a férfira,ő,fizet,röhög,mondja így kell ezt csinálni
febr. 20. 18:36
 15/43 anonim ***** válasza:
84%

3

Ne lovald bele magad a hisztibe, Mucuka. Valszeg a lány szülei fizették.

Szóval akinek vesznek a szüleui atót, annak nem lehet barátnője vagy barátja.

Nyugodt lehetsz. Nem az autód hiány miatt nincs csajod.

febr. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
95%

",csak cáfolni akartam a gyékás minden nő megál lábán stb teóriákat "


te szerencsétlen agybeteg! Egy 16 éves lányról van szó!

febr. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
95%
Magyarul irigy vagy egy 16 éves lányra, mert a 20 éves pasijának van autója. Képes voltál ezért kérdést kiírni és kommentekben vitatkozni. Ha ennyire fáj, miért nem jössz össze te is egy idősebb pasival, akinek van autója?
febr. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:
le írtam,nem a kor a lényeg,ha valaki 16 éves,akkor se várhassa el egy sráctól hogy alá tegyen mindent
febr. 20. 18:40
 19/43 A kérdező kommentje:
ismerek egy másik srácot,összejött egy kiscsajjal,születésnapjára vett egy többszázezres ájfont,az,úgy helyes?
febr. 20. 18:42
 20/43 anonim ***** válasza:
93%
Akkor akinek van kocsija, az maradjon szingli? xd Hajtsunk el mindenkit, akinek van autója? Mit szeretnél, Nyunyóka?
febr. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!