Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Autó elvárás manapság?

Figyelt kérdés
ismerek egy 20 éves srácot,van egy 16 éves barátnője,voltak nyaralni külföldön,16 éves lány mit tudott ebbe pénzügyileg beletenni?
febr. 20. 17:48
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:
a boltban vásárló felnőtt nőre irtam hogy még nem dolgozott,te fogyatékos
febr. 20. 18:56
 32/43 anonim ***** válasza:
93%
A boltban vásárló felnőtt nő és pasija életéhez mi közöd? Neked attól olcsóbb a kenyér, ha ő dolgozik, vagy miért ennyire marginális kérdés idegen emberek CV-je?
febr. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:
nem rám tartozik persze,csak akkor nem kell itt lökni a sódert hogy nem számít a pénz meg a külső
febr. 20. 19:02
 34/43 anonim ***** válasza:
89%
Miért, neked nem számít a pénz meg a külső?
febr. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
74%
Jajj szó sincs ilyenekről 3-as, de akkor ne 16 éves csajod legyen. Keress egy korban hozzádillőt, vagy várd meg amíg felnő! 🙏🏻
febr. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
93%
Napi incel
febr. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
100%

"a boltban vásárló felnőtt nőre irtam hogy még nem dolgozott,te fogyatékos"


AZt te meg honnan tudod. Valszeg csak poénkodott, hogy akkor és ott a pasija fizetett (Máskor meg ő)

febr. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az öcsém barátnőjének szülei vitték öcsémet is nyaralni (17 évesek voltak mindketten) van ilyen is. Mondok jobbat, férjemnek van társkártyája a bankszámlámhoz. Mikor azzal fizet úgy tűnik milyen gáláns, közben az én pénzem költjük 😃 de ez fordítva is így van.
febr. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen szinten mindig is fog számítani a pénz, de oda vissza.
febr. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom ki löki ezt a sódert hogy nem számít a pénz meg a külső.

Nekünk is számít, nem csak nektek.

Te sem állsz le az utcaseprő fogatlan Marika nénivel, ugye?

Na ugyanúgy a nők is válogatnak!

febr. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!