Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Autó elvárás manapság?

Figyelt kérdés
ismerek egy 20 éves srácot,van egy 16 éves barátnője,voltak nyaralni külföldön,16 éves lány mit tudott ebbe pénzügyileg beletenni?
febr. 20. 17:48
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
94%
Azt vár el, amit csak akar, akár tetszik neked, akár nem. Mégis kinek képzeled magad, hogy idegen emberek életébe belepofázol? Foglalkozz a saját életeddel, te világi irigy lúzer!
febr. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:
csak nem magadra ismertél 21?
febr. 20. 18:45
 23/43 anonim ***** válasza:
95%
Nem írtál semmi olyat, amit ne vehetne halál nyugodtan bárki magára? xD Nem a 21 vagyok. De nekem is fizetett a párom nem egyszer a boltban a kasszánál. Nem tudom, te biztos leállsz felezni ott helyben, pont olyannak tűnsz. Az ezen poénkodás is tök átlagos egy kapcsolatban. De ezt tudnád, ha nem lennél autista és lett volna már kapcsolatod.
febr. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudom, figyelitek-e ezt az éle slogikát:

1 srácnak van autója és barátnője => az autó elvárás


XD

febr. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:
az a baj ismerem az ta nőt és férfit,a nő soha nem dolgozott
febr. 20. 18:52
 26/43 anonim ***** válasza:
89%

😂😂😂😂

És ezt így ide telibe a FELNŐTT párkapcsolatokba, hogy 16 éves kislányok mi alapján várnak el autót.

Az ovis rovat betelt?


Honnan tudod, hogy a csaj ELVÁRTA az autót? Lehet, hogy nem, egyszerűen csak összejött a sráccal, annak meg történetesen van kocsija. Na bumm. De hogyte februárban még ezen pörögsz, hogy ki kivel hogy és miből volt tavaly nyáron külföldön, hát ez kész, ezen hisztizni fél éve. 😂😂😂😂

Legalább nézzél tévét, tiktokot, vagy valami 💩t a te szellemi színvonaladon, hogy legyen végre más beszédtémád. 😂😂😂😂

febr. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
100%
Az auto nem fontos. Attol nem leszunk boldogok. Jo belvarosi egyuttlakas kell inkabb .
febr. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
85%
Neked ehhez amúgy mi közöd, kérdező?
febr. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
94%

#25

16 évesen, tanköteles gyerek, és még soha nem dolgozott? Mik vannak! Hát hol élnek ezek! Más meg már 7 évesen Nike cipőket varr! A qurvaannyát az ilyen NŐnek. 🙀😱🙈

febr. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 A kérdező kommentje:
mivan,elmebetegek vagytok?gyökerek
febr. 20. 18:56
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!