Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magány korai halálhoz vezethet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magány korai halálhoz vezethet?

Figyelt kérdés
El vagyok keseredve így 36 évesen már. Sajnos ronda vagyok és túlsúlyos. Nincs lakásom ,autóm és csak 300 ezret keresek. Próbálkoztam kb 20 nőnél. Ki a ez ki az miatt de elutasítottak. Az ember társas lény de nekem sose sikerült semmi. Lehet 40-45 körül meghalok a magány miatt? 😐 Alapból nagyon kedves, jószándékú ember voltam. De az utóbbi években kialakult bennem az ellenérzés a többi férfival szemben. A fiatal sikeres férfiakat duplán utálom. Mert nekik jut párkapcsolat. Elindultam egy nagyon rossz úton az érzéketlenség felé. Ha kitörne a harmadik vh és emberek milliói hallnának meg, lehet az se váltana ki belőlem semmi együttérzést. Én ezt ahhoz kapcsolom hogy nincs boldogságom mert elment az egész fiatalságom és nem szeretett senki.
febr. 22. 10:40
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
83%
Vegyél kutyát. Persze csak ha belefér és szereted őket. Aztán sétáltatás közben tudsz csajozni. Ha mégsem, legalább nem leszel magányos.
febr. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

9


15 éve erős depresszió áll fent. Évente 4-5 db 2% os ízesített sört iszok. Mást nem

febr. 22. 11:00
 13/31 A kérdező kommentje:

11


Van kutyám de inkább macska kedvelő vagyok.

febr. 22. 11:01
 14/31 anonim ***** válasza:
0%
Menj el qvához
febr. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

14


Gondoltam már rá. De nem volt bátorságom felhívni. Plusz interneten azt olvastam hogy már megváltozott a szexipar. A prostik közül is van aki nem fogadja a túlsúlyos ronda embereket. Vagy a tapasztalatlanokat. Így megijedtem hogy mi lesz ha ilyet fogok ki és a helyszínen derül ki és elküld. Meg egy prosti nem tudja megadni a szerelmet /szeretetet ami nekem hiányzik az életemből.

febr. 22. 11:10
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

Rajtad múlik, hogy mit hozol ki az életedből.

Nagynéném 65 éves, kamaszkori néhány próbálkozáson kívül sosem volt senkije, igazából nem is vágyott rá. Nem ment férjhez, nem szült gyereket, a hivatásának élt mindig. Ennyi idősen jobban néz ki, mint a korosztálya. Mondjuk ehhez az is hozzátartozik, hogy Németországban él és ott eleve jobban odafigyelnek magukra az emberek, nem elmaradott az egészségügy, van prevenció és nem kell a létbiztonság miatt stresszelni.

Mindegy, a lényeg, hogy a kilátástalan magány valóban rossz, voszont a párkapcsolat nélküliség nem egyenlő magánnyal.

febr. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

"Menj el qvához"

Na, annál érzelmileg kevesebb sivárabb és magányosabb dolog van... Ott van a tudat, hogy ez a szerencsétlen nő pénzért megjátssza magát, hogy elviseljen.

Remek ötlet a lejtőn való elinduláson.

febr. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem meg ha a tulsulyon es az alap igenyessegeden valtoztatnal, tobb potencialod lenne. Nem vagyok gym fan de en nokent megkoszontem magamnak hogy elkezdtem kondiba jarni. Szepen fizetnel magan edzonek es etkezest valtasz. Mar egeszsegesebb leszel es a kisugarzasod is jobb lesz. Online netes forumokon probalkozz, es ne add fel! Lesz aki szeretni fog
febr. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

18


Keveset eszek és sokat mozgok 10+ éve. Nincs eredménye. Ne fárassz “menj orvoshoz” válasszal mert az én állapotomon az atyauristen se tudna segíteni.

febr. 22. 13:42
 20/31 anonim ***** válasza:
lehetetlen hogy nincs eredménye. 1 hónapja járok kondiba, már más a testösszetételem, ne orvoshoz menj hanem edzőhöz. Egyébként nem leszel azzal előrébb ha azt mondjuk " majd jön az igazi" aktívan tenni kell érte! Kisugárzás, higiénia, emberi értékek. azért nem akarom elhinni hogy senkinek ne tetszettél volna, akkor vagy súlyos önértékelési problémáid vannak vagy valami más, amit itt nem fogunk tudni kivesézni
febr. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!