Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magány korai halálhoz vezethet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magány korai halálhoz vezethet?

Figyelt kérdés
El vagyok keseredve így 36 évesen már. Sajnos ronda vagyok és túlsúlyos. Nincs lakásom ,autóm és csak 300 ezret keresek. Próbálkoztam kb 20 nőnél. Ki a ez ki az miatt de elutasítottak. Az ember társas lény de nekem sose sikerült semmi. Lehet 40-45 körül meghalok a magány miatt? 😐 Alapból nagyon kedves, jószándékú ember voltam. De az utóbbi években kialakult bennem az ellenérzés a többi férfival szemben. A fiatal sikeres férfiakat duplán utálom. Mert nekik jut párkapcsolat. Elindultam egy nagyon rossz úton az érzéketlenség felé. Ha kitörne a harmadik vh és emberek milliói hallnának meg, lehet az se váltana ki belőlem semmi együttérzést. Én ezt ahhoz kapcsolom hogy nincs boldogságom mert elment az egész fiatalságom és nem szeretett senki.
febr. 22. 10:40
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
32%
Ismerkedj korban hozzád illő, 50+ éves hölgyekkel, bár, valószínűleg még ők is sokkal aktívabbak, mint te... 😂
febr. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

"A magány korai halálhoz vezethet?"

Az nem, de a korai halál, az magányhoz vezet!

febr. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
62%
Persze teged a mai szakemberek tomege se tudna megmenteni. A motivalatlan, igenytelen, elkenyeztetett fiukak sirnak, hogy nincs perspektivajuk az eletben. Nem feltuno, hogy csak es kizarolag az incel zsirpacnikat nem lehet megmenteni? A szemelyi edzok es a dietetikusok szerintes mi a fszt csinalnak? Placebot arulnak, vagy mi? Megerdemled a sorsod, mert pont aztbjapid vissza, amit beleteszel. Nullat.
febr. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Van megoldás a problémádra, úgy hívják, sport. Kezdj el valami csoportos sportot, barátkozz, ismerkedj. Járj el futóklubba, versenyekre, vagy túrázni. A túlsúlyodtól is megszabadulsz és emberek között leszel. A begubózástól, panaszkodástól még senkinek sem lett jobb.
febr. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
A számítógép előtt ülni könnyebb, mint túrázni, de az valóban korai halálhoz vezet...
febr. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
25-csak akkor vállaljuk a felelősséget, hogy ez van, ezt választottam, semmit sem teszek magamért, hogy jobb legyen a helyzetem és nem hibáztatok másokat a magányomért.
febr. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
91%

40 évesen biztos nem.

Én 41 vagyok, kb 10 éve egyedül élek...és még élek. Viszont igen, érzem hogy ez így nem jó.

De amúgy simán tudnál találni egy hozzád hasonló túlsúlyos nőt, van egy pár ahogy elnézem a társkeresőket.

febr. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 Zowie ***** válasza:
Aki instacicáktól várja a szerelmet/szeretetet, az így járt. De sebaj, az állataid szeretnek. Még a legelején sajnáltalak is, de minél több kérdésedet olvastam, annál szánalmasabb lettél. Nyugodtan töröltetheted ezt a kommentemet is :D
febr. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Ne mondjuk, hogy menj orvoshoz? Arrogáns is vagy?


Vizsgáltasd ki magad, cukorbetegség, pajzsmirigy. Ha hormonzavarod van, azt kezeltetni kell.

Ha a hormonháztartásoddal mindem rendben, akkor pedig abba kell hagyni a zabálást, heti három 1-1,5 órás sportot be kell iktatni.


Ha ezekre képtelen vagy, akkor magányosan halsz meg, jó eséllyel szívinfarktusban vagy agyvérzésben.

febr. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Elvileg nem, mert sokkal több lehetőség lenne önmagával foglalkoznia az embernek minden téren. Viszont a társas kapcsolatok hiánya, a szocializációs hiányok miatt kár érhet.
febr. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!