Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiaknak akik 10-15 évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknak akik 10-15 évvel fiatalabbnak néznek ki, nekik milyen korú nőkkel illik ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nem azok akik a korukhoz képest jól tartják magukat kategória, hanem azok akikre ha ránéznek tényleg azt hiszek az emberek hogy hát ez 10-15 évvel fiatalabb.


Ez mondjuk 100 férfiből 1 szerintem.


Viszont ez tényleg probléma nekik, hiszen más az életkoruk mint amennyi a külsejük.


És ez problémákhoz vezet.



febr. 22. 18:08
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Egyébként csak mondom, az lenne a normális, ha valaki 30-40 évesen még nem vén trottynak/nyanyának néz ki. Van egy természetes öregedési folyamat nyilván, de ha nem terheled szarrá a szervezeted és hagyod el magad, akkor nem kéne, hogy csupa ránc legyél. A napozás meg szolikultúra sok embernek betett, remekül aszalja szét a bőrt. Emellett a vízivás is a béka segge alatt van a legtöbb embernél, napi egy liter folyadékon vegetál a többség, aminek a fele sokaknál kávé vagy energiaital.


Ázsiaiakat meg felesleges szerintem itt linkelni, egyrészt nekik tök más a genetikájuk, másrészt meg a modell azt csinálhatott meg magán, amit akart, olyan kezeléseken vehet részt, amiken átlagember nem szokott, mert egy rakás dolog van, amiről nem is hallunk, hogy létezik és 200K / alkalom, lehet nézelődni klinikák oldalain.


De ettől még az aszott, ráncos bőr az esetek többségében nem annyi, hogy ja hát öregszem. Rajtam is szoktak csodálkozni, hogy azta, azt hitték huszonéves vagyok, sehol egy ránc 30X évesen, de ilyenkor legszívesebben visszakérdeznék, hogy mégis mi a búbánatért kellene ráncosnak lennem?😃 Jó hogy nem azon csodálkoznak, hogy a fogaim még megvannak és tudok járókeret nélkül menni.

febr. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Nem értem az "illik" szót ebben a kontextusban, ismerkedni bárkivel lehet, aki nyitott rá. Nyilván nagyobb a valószínűsége, hogy korodbelivel gyere össze. Unokatesóm most 40 és 14 évvel fiatalabb menyasszonya van, pedig nem néz ki fiatalabbnak. Az elején a csaj is szkeptikus volt a dologgal kapcsolatban, de úgy tűnik működik. Én személy szerint egy 5 évet tartanék ideálisnak, nagyon max 10-et.
febr. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
jo esetben is 5-6 évvel szoktak kinezni fiatalabbnak az emberek .. pl joval 30 felett ha valakire azt mondjak hogy fiatalabb akkor valojaban a fiatalosra gondolnak ami takarja a fiatalos arcvonásokat de a boron látszik azért az a korcsoport amibe tartozik illetve fiatalos az öltözéke a beszéld stilusa a kisugárzása.. de ettől még látjuk a korát csak a fiatalosabb kisugarzas ami dominál.
febr. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Függ az illető korától a dolog.

Sztem olyan 35 fölött nyugodtan ismerkedhet 10 évvel fiatalabbal, mert ott már azért érettségi, tapasztaltsági szinten nincs akkora szakadék. Az alatt a legjobb megoldás, ha olyat keres, aki szintén fiatalabbnak néz ki a koránál.

febr. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!