Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Red flag ha 26 évesen még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Red flag ha 26 évesen még nem volt komoly kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Munka, és tanulás mellett nekem nem fért bele egy hosszútávú kapcsolat, így csak egyéjszakásaim voltak. Barátom szerint mindenképp találjak ki egy fedősztorit, mert ez nagy red flag ismerkedésnél.

febr. 24. 14:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
38%

"Munka, és tanulás mellett nekem nem fért bele egy hosszútávú kapcsolat"


Ez csak kifogás.

febr. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
20%

Nalam az 1ejszakas verte ki a biztositekot.

Megcsak szexkapcsolatban/baratsag extrakkal fajta kapcsolatban se voltal ki tudja hany eve.

De az se tetszik, hogy rafogod a keves idore.

Ne legy mar kamuzogep.

Mindenkinek leeesett, hogy a nemiszerved vezerel es most lehet azert kell baratno mert elvarjak toled, nem akad senki szexre.

Ne is hazudj, nagyon atlatszo vagy csak szolok...

febr. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
17%
Mindenképp komoly hátrány.
febr. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
15%
Legalább magadnak valld be, hogy mi volt az oka, mert ez szar kifogás. Más is tanul, dolgozik, mégis van magánélete.
febr. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
15%
Sztm is csak kifogás...
febr. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
15%
Nálam eléggé :(
febr. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
86%
Szeritnem az a red flag ismerkedésnél, ha rögtön egy hazugsággal indítasz (ami ráadásul előbb-utóbb úgyis kiderül).
febr. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%

Leirom, nekem miért nem tetszene ez a felállás.

Volt már korábban olyan, amikor túl voltam két évek óta tartó kapcsolatom (persze egymás után), hogy olyannal jöttem össze, aki teljesen tapasztalatlan volt ezen a teren. Ez nem szexnel zavart, hanem a mindennapokban. Nem tudta, milyen egy párkapcsolati dinamika, hogyan kell kapcsolatban konfliktust kezelni, egyáltalán azt, hogy mennyire fontos a jó kommunikáció.

Aztán az lett, hogy fel évvel később szakított velem, mert hogy ő még akar más nőkkel is lenni.

Beletettem egy csomó energiát, érzelmet, önbizalmat adtam neki.

Én már egy ennyi idős férfit nem akarok sem tanítani, sem nevelni.

febr. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

"Rövidebb kapcsolatod volt már vagy eddig csak egyéjszakások?"


Középiskola végén volt legutoljára egy nagyon rövid (3 hónapos), de részemről nem volt meg iránta a vonzalom, vége is lett. Jelenleg van egy srác aki tetszik, vele szeretnék komolyabbat, csak nem mertem lépni még.

febr. 24. 21:09
 20/21 anonim ***** válasza:
29%
Moslék jön a szátokból, gyengébbik nem képviselői.
febr. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!