Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy lány barátom, kimondja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány barátom, kimondja hogy milyen jó barátok barátok vagyunk, akkor az azt jelenti hogy részéről csak barátság lehet?

Figyelt kérdés
Sokat vagyunk együtt, beszélgetünk, néha közben bókol ő is, hogy jól nézek ki, de ahogy bepróbálkoztam nála, azonnal mondja hogy csak barátok vagyunk, ezt ne rontsuk el, gondolom nem vagyok az esete. Viszont ha más lánnyal ismerkedek féltékenykedik! Mivel sokan összehoztak már minket, erre ő azt mondta ha akartunk volna valamit egymástól, már rég összejöhettünk volna. Akkor ez részéről csak baráti kapcsolat lehet, ha konkrétan ki is mondja, hogy a legjobb barátja én vagyok?
febr. 27. 09:19
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
68%
Hogy érted, hogy féltékenykedik?
febr. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
70%
Igen mert hízlalod az egóját. Nem kellesz neki egyáltalán, de ha összejönnél egy másik lánnyal, aki "neadjisten" még jobban is néz ki mint ő, akkor nagyon durván dühös lenne rád. Ha igazán a barátod lenne, akkor örülne, ha más lányokkal jól éreznéd magad, nem féltekenykedne.
febr. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
75%
Szórakozik veled. Ha nem talál majd jobbat, akkor jössz te a képbe. Viszont addig fent kell tartani az érdeklődésedet.
febr. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 gergelice16 ***** válasza:
17%

#2 Nem kell rögtön a legrosszabbat feltételezni a lányról...

Simán lehet, hogy csak nincs tisztában az érzéseivel, de ha te összejönnél valakivel, akkor tudatosulna nála.

Szerintem a legtöbb, amit tehetsz, ha elmondod neki, hogy érzel, hogy szerinted jók lennétek együtt, és ha erre nemet mondd, akkor továbblépsz. Szerintem csak akkor lehettek tényleg barátok, ha ezt 100%-osan tisztáztátok.

febr. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
35%

"Simán lehet, hogy csak nincs tisztában az érzéseivel, de ha te összejönnél valakivel, akkor tudatosulna nála."


Pont ez a probléma. Ez olyan, mint amikor óvodás korodban volt egy búgócsigád, amivel nem játszottál már fél éve, de amint egy másik kisgyerek elveszi, foggal-körömmel ragaszkodsz hozzá és kinyomnád a szemét annak, aki elvette. Nem túl célravezető viselkedés szerintem.

febr. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
62%
Nem féltékeny ő egyáltalán, attól tart, hogy elveszít téged mint egónövelő személyt. Ebben más nincs. Ha te többet akarsz tőle nagyon gyorsan szabadulj meg tőle örökre, mert nem igazi barátod. Bár te se tartod annak. Időpazarlás vele törődni.
febr. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
48%

Miért alap, hogy egó növelőnek kell a srác?

Miért nem opció, hogy attól fél, hogy mint társaság, barát veszti el? Ha ellenkező neműek barátkoznak és az egyiknek párja lesz, bizony jellemzően igen meggyengül, vagy teljesen megszakad a kapcsolat. Ettől is félhet, hoszen, jelenleg sok időt töltenek együtt és jól érzik magukat. Miért ne félthetné a lány ezt a "pozícióját"? Miért evidens, hogy csak egy számító, szemétláda?

Ami az alap kérdést illeti, ha kimondta, hogy nem akar veled kapcsolatot, akkor nagyon valószínű, hogy nem akar. Most nálad pattog a labda. Vagy elfogadod és barátok lesztek, de akkor nem hagysz neki beleszólást a nő ügyeidbe, leállítod, ha úgy érzed féltékenykedik és számolsz vele, hogy ez az első barátnődig fog működni, vagy most rövidre zárod. Esetleg maradhatsz epekedni utána, de az nem egy egészséges opció .

febr. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
#7 Először is senki nem mondott olyat, hogy számító szemétláda. Nyilván mindenkinek tetszik a figyelem, jólesik, ha valaki akar téged. Az emberek szeretik vonzónak érezni magukat. De ebből a másik félnek semmi előnye nem származik, így az lenne fair, ha ő is megkapná az őt megillető boldogságot. Egy kicsit önzőségnek nevezném, nem szemétládának...
febr. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
85%

Utolsó azért, mert tudja, hogy bejön a kérdezőnek és mégse vett véget a barátságnak. Nem lehet barátságot kialakítani olyan személlyel, aki másképp néz rád. Még beszélgetni se igazán, mert ha tudod, hogy tetszel neki akkor kényelmetlen az egész szituáció.

Amúgy az egónövelés nem ördögtől való dolog, csak hát reményt ad a kérdezőnek fölöslegesen.

Látod félreérti a helyzetet és valahol jogosan, mert "féltékeny" félti a helyét.

Pedig nem kéne ha elég erős az a barátság kettőjük között, jut idő társra és barátra is nyugodtan.

Magának akarja megtartani, nem "barátkozik" vele önzetlenül. Persze a kérdező sem.

Ez nem barátság, ez csak egyfajta szükséges rossz ami előbb utóbb ki fog bukni.

febr. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
7-nek szántam.
febr. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!