Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Részéről ez sosem volt barátság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részéről ez sosem volt barátság?

Figyelt kérdés
Facen ismerkedtünk meg, majd találkoztunk. Február volt ezért felajánlottam, hogy üljünk be vhová. Aztán én elutaztam több hónapra és most keveredtem haza. Megint találkoztunk, de mivel nyár van, csak egy sétálós túrát terveztünk mert mindketten sportemberek vagyunk. Mikor elfáradtunk leültünk a fűre aztán vízszintesbe kerültünk és úgy lazítottunk. Aztán vhogy fura lett a szitu. A föld szúrt kissé ezért mondta, hogy tegyem a fejem az oldalára. Meg gyere picit még közelebb meg ilyesmi. Szemem sarkából láttam, hogy nézett kicsit erőteljesebben. Ekkor én direkt nem néztem rá. Mi a véleményetek? Szerintetek aki pusztán baráti szándékkal találkozik az megkéri a másikat, hogy tegye a fejét a másik hasára? Én volnék a nő.
2023. jún. 19. 09:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem kérdezel rá? Nem lenne egyszerűbb? Neked bejön egyébként a pasi kedves kérdező?
2023. jún. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Előbb itt akarok válaszokat kapni mert ha csak túlgondolom, akkor nem akarok kellemetlen szitut generálni a dologból.
2023. jún. 19. 09:43
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Nem hiszek a férfi no barátságban, ha felnőtt korban a semmiből köttetik. Biztosan akar valamit.
2023. jún. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem hiszek a férfi-női baráságban. Ilyeneket most nem kérek de azért kösz
2023. jún. 19. 10:04
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
De szerinted minek irt rad facebookon? Mert ha munkahelyről ismerne, akkor azt mondom oké, mert lehet bennetek közös. De facen nyilván olyat jelöl be, aki külsőre bejön neki. Ez nem atomfizika.
2023. jún. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem bejelölt. Adás-vétel során gabalyodtunk egymásba.
2023. jún. 19. 11:05
 7/9 A kérdező kommentje:
Valaki válasz?
2023. jún. 19. 11:20
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Gerincre akar vágni
2023. jún. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyértelmű a közeledés.

Beszelj vele vagy adj neki valami Egyértelmű jelet hogy szabad a pálya és nyitott vagy az udvarlásra, randikra :)

2023. jún. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!