Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gyűlölik az ilyen férfit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gyűlölik az ilyen férfit?

Figyelt kérdés

Aki nem akar kisgyerekes anyukát társnak? Más gyerekere időt ,pénzt,energiát áldozni ? Plusz a már szült nők többsége duci lesz utána. Elvesztik a vonzerőt. (Kivételek vannak de a többsége nem)


És azt tapasztalom hogy utaljak ezek a férfit aki nem akar nevelni más gyerekét. Fizetni a költségeket.


febr. 29. 05:33
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
40%
miért ne
febr. 29. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
90%

Mi ez a zagyvaság?

Miért utálnák?

Az ilyenekkel eleve nem ismerkednek, nem barátkoznak.

Akinek gyereke van, az nem ilyen férfit keres. Ennyi.

febr. 29. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
32%
Életképtelenek azok a nők akik más pasitol várják hogy tartsa el a gyereküket.
febr. 29. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
89%
Abszolút nem utálom őket, hidegen hagy...
febr. 29. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
88%
Megint egy olyan kérdés, amikor a kérdező világa kimerül a Gyakori kérdésekben
febr. 29. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
75%

Soha nem értettem azt meg, miért gondolják a férfiak azt, hogy az ilyen nőket mindenestől gyerekestől el kell tartania?


Az a nő ezelőtt is megvolt egyedül a gyerekével, meg ezután is meg lesznek valahogy.


Továbbá azt nem értem, ha egy pasinak nincs gyereke, (főleg idősebben 40+) annak már úgysem fog szülni senki, mert ha akart volna nő szülni neki akkor már rég apuka lenne, most meg már lassan nagypapa kor felé megy. Tehát kapna egy kész családot akikre számíthatna ha megrottyan.

Ezen el kéne gondolkodni a férfiaknak.

És honnan ez a nagy élettapasztalatom?

Jópár férfit ismertem meg 40 es éveiben akik gyereket akartak. Nos eltelt azóta 15 év, ezek 55-65 évesek lettek, természetesen gyerek család nélkül.

febr. 29. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 A kérdező kommentje:
40 éves nagypapa ? Én 35 vagyok az akkor minek számít jelenleg?
febr. 29. 07:00
 8/52 anonim ***** válasza:
21%
#6 Mi szeretnénk gyereket a párommal, pedig ő most lesz 53 éves. Neki van már egy 18 éves lánya, de akarunk közöset.
febr. 29. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
88%
Senki nem utálja azt aki gyermektelenül szintén gyermektelen párt szeretne a korosztályán belül. Képzelődsz.
febr. 29. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 A kérdező kommentje:

(Senki nem utálja azt aki gyermektelenül szintén gyermektelen párt szeretne a korosztályán belül. )


Nem úgy tapasztalom

febr. 29. 07:18
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!