Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gyűlölik az ilyen férfit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gyűlölik az ilyen férfit?

Figyelt kérdés

Aki nem akar kisgyerekes anyukát társnak? Más gyerekere időt ,pénzt,energiát áldozni ? Plusz a már szült nők többsége duci lesz utána. Elvesztik a vonzerőt. (Kivételek vannak de a többsége nem)


És azt tapasztalom hogy utaljak ezek a férfit aki nem akar nevelni más gyerekét. Fizetni a költségeket.


febr. 29. 05:33
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
83%

Én nem gyűlölöm, de nekem se tetszik a hozzáállásod.


Ha te szereted a nőt akkor ha nem is szereted a gyerekét, de legalább kedveled, elfogadod, nem úgy gondolsz rá, hogy muszáj rá időt, pénzt pazarolni. Az exet meg sem említetted pedig inkább abból szoktak problémák adódni. Mint pl. az, hogy féltékeny vagy rá.

De gond szokott abból is lenni, hogy nem igazán szólhatsz bele a gyereknevelésbe, vagy a nő még egy gyereket már nem szeretne. Esetleg már esküvőt sem akar. Amúgy eléggé sok nő jól tartja magát szülés után. Szülés előtt is vannak kövérebb nők ugyanúgy.

Szerintem ahogyan gondolkodsz a gyűlölet/lenézés oka.

De ha nem kell hát nem kell, nem kell ezt senkinek bőven kifejteni. Keresgélj gyermektelen nők között. Mondjuk nem ártana jobb melót keresni jobb fizetéssel, mert az miatt SEM nincs csajod.

febr. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem kötelez, hogy egyedülálló anyával ismerkedj. Van gyereked? Sajnos nem egymást keressük. Szia.

Nem kell ezt tovább ragozni. Szíved joga.

febr. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
100%

A kérdezőt és a fajtáját nem gyűlölik, legfeljebb csak kerülik.

De kerülni is csak azok, akik mondjuk gyereket akarnak, mert ő meg nem.

A "gyűlölet" egy nagyon erős szó, ezért gondolom, hogy fejben súlyos kisebbségi komplexus lehet, főleg úgy, hogy mennyire fikázóan beszél a nőkröl.


Szóval kérdező én nem gyűlöllek, azt se tudom ki vagy, de baromira antipatikus vagy és baromira nem állnék le veled ismerkedi a stílusod és felfogásod miatt.

febr. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 A kérdező kommentje:
Gyermektelen nőt keresek. Viszont volt 2 nem olyan és ő maguk akartak volna ismerkedni. Mikor láthatóan elkezdtem kerülni a helyzetet akkor megutáltak. Nem érzem hogy hogy az anyagi helyzetembe beleférne a kiszemelt asszony korábbi kapcsolatából lett gyerekére is költeni. Mèg ha ez nem is elvárás de ha kicsi a gyerek? Vinni kell őt is programokra , fizetni az ő kajajat , belépőket stb. Mindenképp úszik a pénz amiből kevés van.
febr. 29. 09:30
 25/52 anonim ***** válasza:
100%

Megutáltak? Nyilván pár mondat után kiderül, hogy gyereke van, ezért neked offos. Elköszöntök.

Milyen formában tudott ennyi idő alatt megutálni és ezt ki is fejezni?

febr. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
100%
Engem senki nem gyűlöl, pedig biztos nem nevelném másnak a gyerekét. Eleve soha nem kezdeményeztem olyan nőnél ,akinek gyereke van és ennyi. :D
febr. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 A kérdező kommentje:

25


Pl munkahelyen nem egyszer találkozol vele. És h láthatóan megromlik a munkatársi viszony ezután. Abból ki lehet következtetni

febr. 29. 09:34
 28/52 anonim ***** válasza:
54%
#24 Valahogy úgy érzem, neked saját gyereked se lesz soha. Akkor még több nőnél off! Ne ragozd szerintem, már látjuk, milyen vagy.
febr. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 A kérdező kommentje:

28


Na milyen? Pár válaszból aztán sok mindent “látni” ! Ne röhögtess! Abszolút rendes fickó vagyok.

febr. 29. 09:37
 30/52 anonim ***** válasza:
Akkor beszélj is úgy. Mert most nem azt csinálod. #28 vagyok
febr. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!