Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gyűlölik az ilyen férfit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gyűlölik az ilyen férfit?

Figyelt kérdés

Aki nem akar kisgyerekes anyukát társnak? Más gyerekere időt ,pénzt,energiát áldozni ? Plusz a már szült nők többsége duci lesz utána. Elvesztik a vonzerőt. (Kivételek vannak de a többsége nem)


És azt tapasztalom hogy utaljak ezek a férfit aki nem akar nevelni más gyerekét. Fizetni a költségeket.


febr. 29. 05:33
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
100%

Nos ên úgy látom, ha valakibe szorult egy csepp êrtelem, akkor megérti, hogy valaki nem szeretne kisgyerekes emberrel kapcsolatot és nem akad ki ezen.

Ez az egyik fele.


A másik fele pedig az, hogy én, mint szingli kisgyerekes anyuka egyáltalán nem várom el egyik férfitól sem azt, hogy eltartson minket vagy lakhatást biztosítson. Dolgozom én is ugyan úgy, mint bárki más. Igen, most anyukámnál élünk, mert csúnyán átvert a gyermek apja. De ez nem azt jelenti, hogy ez egy vêgleges állapot. Minden erőmmel azon dolgozom, hogy kifizessem a tartozásaimat ês majd egy saját is kuckó összejöjjön.

Nem, nem a szülés miatt vagyok duci, hanem gyerekkorom óta. Szülês után felszedtem 10 kg-ot pluszban, ezt már visszafogytam és azon vagyok, hogy lemenjen mêg 15, most tényleg elhatároztam magamat ezzel kapcsolatban.

26 éves vagyok nem êrzem azt, hogy nekem akkor itt mindennek vége.

Elfogadom azt, hogy nem mindnenki fogad el egy idegen kisgyereket a kapcsolatba, nyilván ez azért felelősséggel valamilyen szinten lemondásokkal is jár.

Mindezek ellenére teljes értékű nőnek érzem magam, nem ragadok bele az anyuka szerepbe.


Itt inkább már az a probléma, hogy bármi amiben két ember nem êrt egyet (az élet bármely területén), ahelyett, hogy belegondolnának a másik helyzetébe, átgondolnák amit mond a másik (félve írom, hogy a másik êrzéseinek figyelembe vételét), ahelyett megy a fröcsögés folyamatosan.

febr. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 A kérdező kommentje:

31


Erőt , kitartást hogy elérd a saját “kuckót”! Kommented alapján eléggé határozott személyiség vagy. Sikerülni fog!

febr. 29. 09:45
 33/52 anonim ***** válasza:
97%
Jogod van kizárólag gyermektelennel kezdeni, aki ezen megsértődik az sem téged keres. Ahogy egy nő is mondhatja gyerektől függetlenül hogy x centis péniszhossz alatt nem kiváncsi rád. Vagy megfeleltek egymás igényeinek, vagy sem. Minél hamarabb derül ki, annál jobb.
febr. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 A kérdező kommentje:

33


Nőket nem is érdekli a kuki méret. Nem mintha rosszul szerepelnék ebben. 😅

febr. 29. 09:49
 35/52 anonim ***** válasza:
100%
Nem utálják
febr. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nem kimondottan az anyagi rész az, ami ellene szól. Sokkal inkább a közös programok, a tartalmas időtöltés, lazulás az, amire szükség lenne, különösen az ismerkedési időszakban. Gyerek mellett ez nem megoldható, az ő igényei mindent felülírnak. Mindent köré kell szervezni, nincs spontaneitás. Ez gyakran még a fennálló házasságban is gondot okoz, nemhogy egy kezdődő kapcsolatban.
febr. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
58%
Maximum azok utálják, akik gyerekesek nők és nem tudják elfogadni, hogy nem kellenek gyerek nélküli pasinak.
febr. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
91%
Nincs gyerekem, nem is akarok, de ezek a "jajjjjj, a nő DUCI lesz!!!!" fosós, felszínes emberek engem is hagyjanak békén.
febr. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 A kérdező kommentje:

38


Ebben semmi felszínesség nincsen. Miért szeritned fordított helyzetben ti nők kapkodtok az elhízott férfiakért? Vagy örök magànyra ítéletek aki nem tud lefogyni?

febr. 29. 11:16
 40/52 anonim ***** válasza:
93%

Egy (1) nő vagyok, engem ne "ti nőközz".


Neked ez legnagyobb problémád, ez a baj. Nem kéne olyan pasas, akinek a vonzerőm a vékonyságom.


Mondd, hol, kitől tapasztalod ezt az utálatot? Írj le egy konkrét interakciót, amikor valaki a szemedbe mondta, hogy utál és emiatt.

febr. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!