Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők akik diplomás férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők akik diplomás férfit akarnak, azért nem mindegy milyen diplomás nem?

Figyelt kérdés
Tehát szerintem pontosítva úgy értik hogy az a diploma legyen mérnöki, orvosi, gazdasági és semmiképpen sem tanári, művészeti vagy valami büfészak.

febr. 29. 09:46
A kérdező szavazást indított:
mindegy milyen diploma
nem mindegy
18 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
39%
Amelyik nőnek ez fontos, ott valójában nem a diploma megléte a lényeg, hanem a pénz, a kereset, a vagyon. A diploma csak egy maszatolás, humbug valójában. Amelyik nő ezt így kijelenti, hogy márpedig nála csak diplomások jöhetnek szóba, az a pénzre utazik és arra, hogy a férfi komoly összegeket költsön őfelségére...
febr. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%
A diplomás férfiak is diplomás nőket vesznek el többnyire, ez mégsem éleződik ki mégsem aranyásásra, hogy is van ez.
febr. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
12%

Csakis orvosi, mérnöki és jogi diploma elfogadható, de az sem mindegy hol szerezte a diplomát. Másokkal szóba sem állok. Valaki csak pedagógus? Ne nevettesse már ki magát, szóba sem állok vele.

Nincs diploma? Nemhogy nem állok vele szóba, rá sem nézek, annyira értéktelen ember.

febr. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
Miért érdekelnek azok a nők akik diplomás férfiakat akarnak? Ja mert te se vagy különb, hülye sznob, sznob pcsák kellenek neked. Szálljatok le azokról akiknek ez nem számít, és fejezzétek be a bosszúhadjáratot MINDEN diplomás ellen.
febr. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
37%
#3-ast nem a preferenciái miatt pontoztam le, hanem mert egy troll. De nem a vicces, szórakoztató troll, hanem az idegesítő, szánalmas fajta.
febr. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%
1 Tényleg aki 2024-ben olyan sötét, hogy azt hiszi még mindig hogy a diplomások átlagban jobban keresnek, az valami menthetetlen. Ömlik a szr az interneten, jól van még nincsen világvége, minden a szokásos.
febr. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
#5 hát látom aokaknak fáj az igazság, de sajnos kezd már átfordulni ez az egész párkeresés dolog egy szánalmas kategóriába.
febr. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
De ahogy be is igazolódik, az intelligencia sem diplomához kötött.
febr. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Aki érti érti, aki nem azt sajnálni tudom😊
febr. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
92%

Nem várok el diplomát (páromnak sincs, igaz nyárra lesz). De igenis fontos számomra, hogy mi érdekli, fontos, hogy szeressen tanulni, fejlődni, illetve matekosabb beállítottságúként jelentősen jobban vonzanak a reálos beállítottságú srácok. Vicces lenne azt mondani, hogy a pénzre megyek, tekintve, hogy elég jól keresek meg ugye a párom nem dolgozik.

Igen, előny a diploma/egyetem, mert így szocializálódtam, velük találkozom, és azért bizonyos szakokon nagyobb eséllyel találok okos embert, számomra vonzó érdeklődési körrel.

Megjegyzem, hogy az orvosisok sem a jogászok nem érdekelnek. Ellenben az elvárásaimat egy matektanár is teljesíti (okos, matekos érdeklődés), erre meg nehéz rásütni, hogy a pénzre mennék.

Amúgy a diploma/egyetem sem kell, csak úgy nehezebb, mert egyrészt hol találkoznánk, másrészt az, hogy legyen nagyon okos (pl mint egy fizikus) és akarjon sokat tanulni, kevésbé jellemző ilyen esetekben. Amennyiben fennáll és az illető szereti a munkáját, akkor nem lenne akadály.

febr. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!